Media Markt
Media Markt

Trwają przygotowania do otwarcia sklepu Media Markt w Siedlcach, który we wrześniu br. zostanie uruchomiony w handlowej części miasta, przy ul. Brzeskiej 126.

Nowy sklep będzie pierwszym punktem sieci w mieście i siódmym w województwie mazowieckim.

-Żeby ułatwić klientom dostęp do naszych marketów, od początku roku 2015 otwieramy sklepy Media Markt również w miastach średniej wielkości. Już wkrótce również mieszkańcom Siedlec zaoferujemy pełen zakres asortymentowy oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Nowy sklep Media Markt będzie także znakomitym rozwiązniem dla klientów zamawiających online, a pragnących odebrać towar osobiście w markecie. Wierzymy, że nowy sklep spotka się z pozytywnymi opiniami i stanie się centrum technologicznym regionu – mówi Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska.

Na powierzchni 1,6 tys. Mkw. klienci znajdą największy w mieście wybór urządzeń oraz akcesoriów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentu AGD, a a także urządzeń mobilnych. Ofertę sklepu uzupełnią produkty zapewniające realizację pasji i ciekawe spędzanie wolnego czasu – sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy oraz produkty z zakresu tzw. elektroniki sportowej, jak pulsometry, zegarki smart i nawigacje.

O obsługę i komfort klientów Media Markt w Siedlcach zadba 25 przeszkolonych pracowników.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Sieć posiada 53 markety w 43 miastach Polski.