Giacomo Conti
Giacomo Conti

Sieć męskiej marki odzieżowej, Giacomo Conti powiększy się o kolejną lokalizację. Zarząd spółki podpisał kolejną w tym roku umowę najmu na nowy lokal w Outlet Park Szczecin.

Zajmujący powierzchnię ponad 164 mkw. nowy salon w szczecińskim centrum wyprzedażowym zostanie otwarty jesienią 2015 roku. Będzie to trzeci salon Giacomo Conti w województwie zachodniopomorskim i pięćdziesiąty piąty w całej Polsce.

– Salon w Outlet Park Szczecin będzie trzecim w tym roku sklepem outletowym, jaki otworzy marka w tym roku – zdradziła redakcji Retailnet Magdalena Nowaczyk, kierownik marketingu Giacomo Conti.

– W maju tego roku Giacomo Conti powróciło z powiększonym do 178 mkw. lokalem do Fashion House Gdańsk Outlet Centre, z kolei we wrześniu nastąpi otwarcie liczącego ponad 200 m kw. salonu w Factory Ursus w Warszawie. Sklep w Outlet Park Szczecin stanowi ostatni zaplanowany na 2015 rok nowy punkt outletowy marki – dodaje Magdalena Nowaczyk.

Lokal mieścić się będzie w nowej, rozbudowanej obecnie części szczecińskiego centrum handlowego na prawobrzeżu. Outlet Park Szczecin odwiedziło w zeszłym roku blisko 2,5 mln osób, dając mu 4 pozycje na liście najczęściej odwiedzanych centrów outletowych w Polsce.

Jak już informowaliśmy, spółka Giacomo Conti, docelowo planuje w tym roku otworzyć kilkanaście nowych sklepów. Aktualnie sieć tworzy 55 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju.