Cortland
Cortland

Marka Cortland oferująca produkty Apple od czerwca jest dostępna w Galerii Malta w Poznaniu. Nowo otwarty salon to połączenie miejsca sprzedaży i business-to-business.

Firma obecna jest w sześciu największych miastach w Polsce: Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Gliwicach. Jej salony posiadają autoryzację prestiżowej marki Apple – światowego producenta elektroniki użytkowej. W ofercie Cortland Apple Premium Reseller oprócz komputerów osobistych jest dostępna również szeroka gama produktów dedykowanych nie tylko studiom graficznym, ale także wszystkim miłośnikom fotografii, muzyki i filmów.

Salon, urządzony w charakterystycznym dla marki, nowoczesnym stylu, znajduje się na poziomie 0 w poznańskim centrum i zajmuje powierzchnię ponad 120 mkw.

W Galerii Malta działa 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość.