Salon Columbia
Salon Columbia
Salon Columbia
Salon Columbia

Sprzęt sportowy i turystyczny znanych amerykańskich, kanadyjskich i holenderskich marek to główna oferta sklepu Columbia w CH Plaza Rzeszów. Stoisko o powierzchni ponad 110 mkw. otwarte zostało w połowie czerwca i znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiego centrum. Jest to już czwarty sklep z ofertą sportową uruchomiony w CH Plaza Rzeszów.

Sklep Columbia to działalność firmy Polstor, która prowadzi sprzedaż stacjonarną w sklepie znajdującym się w CH Plaza Rzeszów oraz internetową. W ofercie salonu znajduje się sprzęt i odzież sportowo-turystyczną oraz sportową modę miejską.

Szersza oferta sportowa

Columbia to czwarty po Decathlonie, Martes Sport i 4F sklep z ofertą sportową w CH Plaza Rzeszów.

– Dzięki temu nasze centrum oprócz szerokiej oferty modowej może zaproponować swoim klientom akcesoria i odzież sportową na najwyższym poziomie. Oferty wszystkich salonów doskonale się uzupełniają, a to sprawia, że klienci jeszcze chętniej wybierają właśnie CH Plaza Rzeszów. Warto zaznaczyć, że Polstor to kolejny najemca, który w tym roku uzupełnił nasze port folio. Jest to wyraz zaufania najemców do naszego Centrum i dobra prognoza na kolejne miesiące i lata. Wybierając najemców, chcemy, aby nasz klient znalazł kompleksowa ofertę na najwyższym poziomie. Dlatego z jednej strony stawiamy na mocne marki oferujące nowoczesną modę dla pań, z drugiej na sklepy, które zainteresują aktywnego mężczyznę. Cały czas zmieniamy rzeszowską Plazę, tak by być o krok przed konkurencją i w pełni wykorzystać jej ogromny potencjał. Mam nadzieję, że wszystkie wprowadzone zmiany znajda odzwierciedlenie w zwiększającej się licznie odwiedzin klientów – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe centrum, w którym znajduje się ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz innowacyjnego klubu fitness CityFit, funkcjonującego 24h/dobę. Na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food court. Pierwszym najemcą w tym miejscu została restauracja Subway.

90 sklepów w Plaza Rzeszów

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.