Focus Mall Bydgoszcz
Focus Mall Bydgoszcz
Focus Mall Bydgoszcz
Focus Mall Bydgoszcz

Do grona najemców Focus Mall Bydgoszcz dołączył salon Swiss oferujący zegarki oraz biżuterię najbardziej renomowanych światowych domów mody.

Nowa oferta

Butik Swiss w centrum handlowym Focus Mall Bydgoszcz rozpoczął działalność 19 czerwca br. Sklep o powierzchni 43 mkw. znalazł się na parterze w sąsiedztwie salonów odzieżowych Mango oraz Solar. W nowym butiku klienci znajdą zegarki oraz biżuterię wielu ekskluzywnych marek m.in.: Michael Kors, Diesel, DKNY, Calvin Klein, Emporio Armani, Guess, Fossil, Casio, Timex i wielu innych.

Sieć Swiss liczy obecnie ponad 80 salonów z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Marka oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów światowych producentów, wyróżniający design salonów, doskonałe połączenie usług oraz ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży zegarków. Portfolio produktów Swiss obejmuje prawie 40 marek zegarków oraz prawie 10 marek biżuterii najbardziej cenionych producentów.

Obiekt Atrium RE

Focus Mall Bydgoszcz powstał w centrum miasta w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w XIX/XX w. To najchętniej odwiedzane centrum handlowe w Bydgoszczy. W 2010 roku uznane zostało przez Forum Najemców za jeden z 10 najlepszych obiektów handlowych w Polsce.

Centrum liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów w tym: delikatesy Alma, jedyne w Bydgoszczy salony tak znanych marek odzieżowych jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Aldo, Esprit, New Look, Mango, Medicine Everyday Therapy, a także wielkopowierzchniowy market elektroniczny Saturn, iDream Apple Premium Reseller oraz sklepy z wyposażeniem domu: Duka i Home&You. W centrum znajduje się także wielosalowe kino Cinema City. Focus Mall Bydgoszcz został oddany do użytku w 2008 roku.

W Polsce Atrium posiada 24 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Felicity w Lublinie. Pod koniec listopada ub. r. sfinalizowana została transakcja przejęcia 24. obiektu – Focus Mall w Bydgoszczy. Łącznie spółka posiada w Polsce 520 tys. mkw. powierzchni najmu brutto.