Focus Mall Bydgoszcz
Focus Mall Bydgoszcz

Do grona najemców Focus Mall Bydgoszcz dołączył salon Swiss oferujący zegarki oraz biżuterię najbardziej renomowanych światowych domów mody.

Nowa oferta

Butik Swiss w centrum handlowym Focus Mall Bydgoszcz rozpoczął działalność 19 czerwca br. Sklep o powierzchni 43 mkw. znalazł się na parterze w sąsiedztwie salonów odzieżowych Mango oraz Solar. W nowym butiku klienci znajdą zegarki oraz biżuterię wielu ekskluzywnych marek m.in.: Michael Kors, Diesel, DKNY, Calvin Klein, Emporio Armani, Guess, Fossil, Casio, Timex i wielu innych.

Sieć Swiss liczy obecnie ponad 80 salonów z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Marka oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów światowych producentów, wyróżniający design salonów, doskonałe połączenie usług oraz ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży zegarków. Portfolio produktów Swiss obejmuje prawie 40 marek zegarków oraz prawie 10 marek biżuterii najbardziej cenionych producentów.

Obiekt Atrium RE

Focus Mall Bydgoszcz powstał w centrum miasta w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w XIX/XX w. To najchętniej odwiedzane centrum handlowe w Bydgoszczy. W 2010 roku uznane zostało przez Forum Najemców za jeden z 10 najlepszych obiektów handlowych w Polsce.

Centrum liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów w tym: delikatesy Alma, jedyne w Bydgoszczy salony tak znanych marek odzieżowych jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Aldo, Esprit, New Look, Mango, Medicine Everyday Therapy, a także wielkopowierzchniowy market elektroniczny Saturn, iDream Apple Premium Reseller oraz sklepy z wyposażeniem domu: Duka i Home&You. W centrum znajduje się także wielosalowe kino Cinema City. Focus Mall Bydgoszcz został oddany do użytku w 2008 roku.

W Polsce Atrium posiada 24 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Felicity w Lublinie. Pod koniec listopada ub. r. sfinalizowana została transakcja przejęcia 24. obiektu – Focus Mall w Bydgoszczy. Łącznie spółka posiada w Polsce 520 tys. mkw. powierzchni najmu brutto.