Centrum Sukcesja
Centrum Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja zamyka proces komercjalizacji. Swój łódzki debiut będzie miał tutaj światowy gigant – Starbucks. W ostatnich tygodniach do grona najemców dołączyły także takie marki jak: KCF, Guty Food, mBank, X-Kom.

Firma AmRest uruchomi pierwszy lokal Starbucks w Łodzi oraz restaurację KFC, która znajdzie się w funkcjonalnym food-courcie.

– Chcemy być tam, gdzie są nasi klienci, dlatego bardzo cieszymy się, że po długich staraniach znaleźliśmy tak fantastyczną lokalizację na naszą pierwszą kawiarnię w Łodzi. Sukcesja to centrum handlowe o wielu atutach, z bogatą ofertą sklepów i usług, doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami miasta. Starbucks jako miejsce spotkań idealnie wpisuje się w taką przestrzeń. Dziękujemy fanom naszej marki w Łodzi za ich entuzjazm, który wspierał nas w poszukiwaniach jak najlepszej lokalizacji w mieście i wierzymy, że nasza obecność w Sukcesji spełni ich oczekiwania – mówi Adam Mularuk, Prezydent Starbucks na Europę Centralną

– Obecnie rozpoczynamy prace adaptacyjne w lokalu, które potrwają około dwóch miesięcy. Już we wrześniu zapraszamy wszystkich łodzian na znakomite kawy Starbucks – dodał Adam Mularuk.
Ostatnim najemcą, który dołączył do strefy gastronomicznej jest Guty Food, oferujący kuchnię azjatycką oraz czeskie potrawy.

Do grona najemców dołączył również X-KOM – sklep komputerowy, którego salony stacjonarne funkcjonują od 2002 roku. Firma oferuje szeroki wybór produktów najbardziej znanych producentów, w tym: notebooki, Ultrabooki, tablety, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie, monitory. X-KOM jest jednym z 4 największych sprzedawców laptopów w Polsce i posiada salony firmowe w 18 miastach w całej Polsce.

Swoją placówkę, obsługującą klientów detalicznych, otworzy także mBank, mający swoją Centralę w Łodzi. mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce.

Sukcesja to ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu. Butiki, które powstaną w Sukcesji będą pogrupowane branżowo, ułatwiając klientom poruszanie się po centrum.