Royal Wilanów
Royal Wilanów

Grupa Capital Park podpisała umowę najmu na lokal o powierzchni blisko 90 mkw., w którym powstanie restauracja sushi Nama. Za komercjalizację powierzchni handlowej odpowiada firma BOIG.

Restauracja sushi

Nowa restauracja oferująca w menu m.in. hosomaki, futomaki czy nigiri zajmie w Royal Wilanów lokal o powierzchni niemal 90 mkw. Będzie to doskonałe miejsce nie tylko biznesowych spotkań pracowników biur, ale także okolicznych mieszkańców poszukujących ciekawych smaków. Restauracja doskonale uzupełni ofertę innych najemców gastronomicznych, którzy znajdą się w Royal Wilanów – browaru i restauracji Bierhalle czy winiarni Czas na Wino.

Royal Wilanów jest kolejnym projektem, po warszawskim Eurocentrum, gdzie Capital Park wdraża koncepcję Biuro Plus. Zgodnie z nią, projekty tego Inwestora oferują nie tylko komfortową i spełniającą najwyższe standardy powierzchnię biurową, ale również pełen wachlarz usług, na co dzień niezbędnych pracownikom. W tym samym budynku znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, gabinety masażu oraz punkty usługowe.

Tak przyjaźnie skomponowana przestrzeń pomaga maksymalnie wykorzystać czas, który pozostaje po pracy na załatwienie niezbędnych potrzeb, wszystko jest „pod ręką”. Takie podejście to kompleksowa odpowiedź na zmieniające się potrzeby najemców i nowoczesne podejście firm, do otoczenia, w którym funkcjonują – gdzie biuro staje się elementem tożsamości organizacji.

Komercjalizacja

W ostatnim czasie do grona najemców Royal Wilanów dołączyły: drogeria Rossmann oraz Colibri Concept Store i klub fitness. Po treningu można będzie udać się na zakupy do supermarketu Piotr i Paweł, winiarni Czas na Wino, duńskiej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym Bang & Olufsen, Krakowskiego Kredensu czy też śródziemnomorskich delikatesów Piccola Italia. Na smaczny posiłek zaprosi browar i restauracja Bierhalle. W biurowcu należącym do portfolio Grupy Capital Park zostanie również otwarte biuro podróży, myjnia samochodowa, kantor, pralnia i kwiaciarnia. Swoje siedziby przeniosą tu również firmy: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.

Royal Wilanów będzie obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajdzie się ponad 29,7 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej oraz 6,9 tys. mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zlokalizowano trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2015 roku.