Silesia City Center
Silesia City Center

Silesia City Center poszerza ofertę salonów, w których można znaleźć produkty spożywcze. Z końcem czerwca do tego grona dołączyła marka Five O’Clock, oferująca m.in. kawy i herbaty.

Nowy salon pojawił się w efekcie prowadzonej w Silesii rekomercjalizacji. Zajmuje powierzchnię 37 mkw. i znajduje się przy Al. Pszczyńskiej 17.

Jest to pierwszy sklep tego typu w Silesii. W jego ofercie można znaleźć herbaty na wagę z całego świata m.in. z Japonii, Chin, Nepalu, Indii i Rwandy, a także dodatki do napojów m.in. konfitury, czekolady, miody, ciasta oraz akcesoria m.in. filiżanki, kubki, dzbanki i puszki.

Five O’Clock jest już kolejnym najemcą spożywczym Silesii. Dziś na ten sektor oferty centrum składają się sklepy m.in. Tesco (jeden z największych najemców Silesii), Centrum Wina, Art Fruit, Organic Farma Zdrowia, a także punkty handlowe Bacówki, Krakowskiego Kredensu.

– Five O’Clock uatrakcyjnia ofertę spożywczą Silesii, przede wszystkim ze względu na swój unikalny i wyjątkowy asortyment herbat z całego świata. Jest to oferta, której do tej pory nie mieliśmy w naszym centrum, a o którą pytało bardzo wielu klientów. Nowy sklep jest więc odpowiedzią, na potrzeby i oczekiwania, jakie zgłaszają nam osoby odwiedzające Silesię – podkreśla Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo–rozrywkowe. Na powierzchni 86 tys. m kw. znajdują się sklepy takich marek jak: Calvin Klein Jeans, Burberry, La Mania czy Van Graaf. Oferta Silesia City Center to ponad 300 sklepów, punktów usługowo–handlowych, kawiarni i restauracji. W centrum znajduje się także największa w regionie strefa rozrywki z kinem Cinema City, fitness clubem i siłownią Pure oraz restauracjami Sicilia i Bierhalle.