Centrum Handlowe Klif w Gdyni
Centrum Handlowe Klif w Gdyni

Wakacje w gdyńskim Klifie zaczynają się pod znakiem zmian. Odświeżone salony w nowych lokalizacjach otwierają: Smyk, Swarovski i W.Kruk. Planowany jest także rebranding kawiarni coffeeheaven i otwarcie jej pod szyldem Costa Coffee.

Marka Swarovski 1 lipca otworzyła w Klifie Gdynia salon w nowej odsłonie i lokalizacji. Wnętrze sklepu o powierzchni 38,85 mkw. zyskało świeży, nowoczesny wygląd, doskonale wkomponowany w sąsiedztwo takich salonów jak Max Mara i Noble Place.

4 lipca również salon W.Kruk zaprezentuje swoje nowe oblicze, w nowej lokalizacji na parterze. Powierzchnia sklepu to blisko 50 metrów kwadratowych.

Na fali wakacyjnych zmian także coffeeheaven szykuje się do otwarcia jako zupełnie nowy koncept pod szyldem: Costa Coffee. Jest to działanie w ramach ogólnosieciowego rebrandingu, zaplanowane na lipiec.

Sezon zmian zamknie w sierpniu Smyk. Najmłodsi klienci Klifu Gdynia będą mogli korzystać z nowego salonu, zlokalizowanego na parterze i przygotowanego w zupełnie nowej aranżacji przestrzeni. Bardziej przestronne alejki i czytelny podział asortymentu zwiększą komfort zakupów. Na blisko 550 mkw. kupujący znajdą pełną ofertę Smyka: odzież, zabawki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci.

Centrum Handlowe Klif powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce.

Od ponad 18 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Bizuu, Bohoboco, Brunello Cucinelli (Charme), Calvin Klein Jeans, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Pennyblack, Petit Bateau, Pinko, Pin-Ups, Stefanel, Tommy HilfigerTailored i Versace (MM Fashion). Obecne są również znane i lubiane sieciowe marki odzieżowe: H&M, Zara, Zara Kids, Reserved oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy Alma oraz placówka mBanku.