Swatch w Silesia City Center
Swatch w Silesia City Center

Swatch w Silesia City Center przenosi się w wyspy handlowej do lokalu. Nowy salon firmowy marki ma powierzchnię 66 mkw.

Marka Swatch rozwija swój punkt w Silesia City Center. Z końcem czerwca przeniosła się z wyspy handlowej do nowego salonu, który został stworzony w samym środku Placu Zimowego. Taka ewolucja jest konsekwencją prowadzonej w Silesii rekomercjalizacji oraz uatrakcyjnienia oferty Swatch.

– Marka Swatch w Silesii obecna jest od ponad 7 lat. Przez ten czas z sukcesem prowadziła sprzedaż poprzez niewielki, bo mający 10 mkw. kiosk ustawiony na jednej z alei centrum handlowego. Teraz w związku z rozwojem przeniosła się do sześć razy większego lokalu, stworzonego specjalnie z myślą o marce – mówi Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

-Atutem nowego konceptu sklepu Swatch jest sposób prezentacji produktów, łatwy do nich dostęp i szeroka oferta. Wystrój sklepu stanowią duże grafiki na ścianach, które nawiązują do aktualnych kampanii światowych marki. W ofercie salonu, oprócz zegarków Swatch, znalazły się także zegarki dla dzieci marki Flik Flak.

– Cieszy nas, że najemcy decydują się na rozwój swojej działalności w Silesia City Center. Przypadek Swatch’a nie jest tutaj odosobniony – zapowiada Piotr Gajda.

Salon Swatch jest jednym z wielu punktów, w którym można znaleźć zegarki w Silesia City Center. W centrum działają także m.in. Rolex, Apart Zegarki, W.Kruk, Time Trend, Yes i Tous. Dla Swatch’a z kolei salon w Silesii jest już 10 stacjonarnym sklepem w Polsce.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo–rozrywkowe. Na powierzchni 86 tys. m kw. znajdują się sklepy takich marek jak: Calvin Klein Jeans, Burberry, La Mania czy Van Graaf. Oferta Silesia City Center to ponad 300 sklepów, punktów usługowo–handlowych, kawiarni i restauracji. W centrum znajduje się także największa w regionie strefa rozrywki z kinem Cinema City, fitness clubem i siłownią Pure oraz restauracjami Sicilia i Bierhalle.