kraków plaza

Galeria Kraków Plaza pozyskała nowego najemcę, sklep zoologiczny Jakama, oferujący szeroką ofertę produktów dla zwierząt oraz zwierzęta domowe.

Sklep Jakama zajmuje powierzchnię 151 mkw. i zlokalizowany jest na parterze galerii.

Oferta na zamówienie

Firma Jakama istnieje na rynku od 1991 roku. Działalność w branży zoologicznej rozpoczęła na początku 2005 roku. Właściciele kładą szczególny nacisk na akwarystykę słodkowodną. W salonie znajduje się kilkadziesiąt zbiorników o pojemności 11 tys. litrów.

Sklep oferuje bogatą ofertę i profesjonalne projektowanie i serwisowanie akwarium na zamówienie.

Rozrywka i zabawa

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza położone jest w pełnej zieleni dzielnicy Grzegórzki w obszarze Dąbie przy Al. Pokoju 44 – arterii łączącej centrum miasta z Nową Hutą. Bez trudu można tam dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej lub samochodu. Dodatkowym atutem dla przyjeżdżających komunikacją miejską jest to, że mogą wysiąść na przystanku tramwajowym „Kraków Plaza”, usytuowanym przed głównym wejściem do kompleksu. Wygodny dojazd czeka także na zmotoryzowanych Klientów. Do galerii można dojechać zarówno od strony ul. Mogilskiej (ulicami Kosynierów i Dąbską), jak i Al. Pokoju. Do dyspozycji kierowców jest parking podziemny oraz parking zewnętrzny. Centrum zapewnia miejsca dla około 1500 samochodów.

W podziemnym parkingu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Kraków Plaza znajduje się myjnia samochodowa, oraz hipermarket Carrefour, usytuowany na parterze. Kraków Plaza to również zabawa i rozrywka. Każdego kto lubi kino i tę formę spędzania wolnego czasu może udać się do Cinema City i IMAX, a na kręgle do Pink Bowlling Club. Dla dbających o kondycję i lubiących sport przewidziany jest Fitness Platinium usytuowanym na piętrze galerii.