coliers international

Colliers International informuje o nowych pracownikach oraz awansach w Dziale Powierzchni Handlowych.

Do zespołu zarządzanego przez Martę Machus-Burek dołączyli: Michał Malicki oraz Karolina Nitowska. Na stanowiska starszych specjalistów awansowały: Marta Cegielnik-Michalska oraz Iwona Wieczorek.

Nowi pracownicy i awanse

Michał Malicki dołączył do Colliers International, obejmując stanowisko dyrektora (Associate Director) w Dziale Powierzchni Handlowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji i rekomercjalizacji obiektów handlowych, negocjowaniu umów najmu, przygotowywaniu strategii rozwoju centrów handlowych. Wcześniej związany m.in. z DTZ oraz Atrium, gdzie nadzorował proces wynajmu powierzchni handlowych. Michał ukończył studia MBA na Polish Open Uniwersity.

Karolina Nitowska dołączyła do Colliers International na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości, odpowiada również za rozwój sieci po stronie najemcy. Przed podjęciem zatrudnienia w Colliers pracowała w firmie Aspenn, gdzie pełniła obowiązki negocjatora ds. wynajmu. Karolina jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna oraz Warszawskiej Szkoły Zarządzania na kierunku wycena nieruchomości.

Marta Cegielnik-Michalska awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Z Colliers International związana od 2010 roku. Współpracuje z renomowanymi deweloperami i funduszami takimi, jak: Adgar, Credit Suisse, Heitman, TK Development. Aktualnie Marta jest odpowiedzialna za komercjalizację i rekomercjalizację obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 72 000 mkw.: Adgar Fit w Warszawie, park handlowy Zielony Targówek w Warszawie, centrum handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze oraz Galeria Tarnovia w Tarnowie.

Iwona Wieczorek awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Pracę w Colliers International rozpoczęła w 2012 roku. Iwona odpowiada za komercjalizację centrów handlowych, parków handlowych oraz za prowadzenie negocjacji umów najmu. Iwona ukończyła zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Colliers International

Colliers International Group Inc. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 502 biur w 67 krajach zatrudniającą ponad 16 300 pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu i sprzedaży, zarządzaniem nieruchomościami, a także zarządzaniem projektami budowlanymi, wyceną oraz badaniami rynku. Colliers International po raz dziesiąty z rzędu znalazł się w rankingu Global Outsourcing 100 – liście czołowych firm działających w sektorze outsourcingu. Autorem rankingu jest International Association of Outsourcing Professionals.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Ostatnio otrzymane przez Colliers wyróżnienia to nagroda Outsourcing Star dla jednej z firm nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce.