planeta rozrywki galeria rumia

Oferta Galerii Rumia wzbogaciła się o nowego najemcę, salon urządzeń rozrywkowych “Planeta Rozrywki”. Lokal z licznymi automatami do gry znajduje się na poziomie +1 obiektu i zajmuje 72 mkw. powierzchni.

Firma Top Net Games funkcjonuje w branży rozrywkowej od 1997 roku. W ramach projektu Planeta Rozrywki firma tworzy na terenie galerii handlowych kompleksowe Salony Urządzeń Rozrywkowych. W ich skład wchodzą automaty dedykowane dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Wśród oferowanych urządzeń są najnowoczesniejsze automaty takich producentów jak: włoski Cogan, japońska Sega, amerykański Williams i wielu innych.

Galeria Rumia

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Oferta Galerii Rumia oprócz sklepów odzieżowych, dyskontowych, butików to także szeroki wachlarz możliwości spędzenia czasu wolnego za sprawą funkcjonujących w obiekcie Multikina, klubu fitness My Gym, szkoły tańca Spin czy szkoły nauki jazdy Elka School. W galerii nie brakuje także atrakcji skierowanych do najmłodszych, takich jak Akademia Zabawy i Edukacji Tuptuś czy darmowe przejażdżki ciuchcią.

Upside Property Management

Upside Property Management zarządza nieruchomościami własnymi oraz podmiotów zewnętrznych. Spółka zarządzana przez Karola Kalickiego w 2013 roku odkupiła cały portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce od Polimeni International. Transakcja objęła 3 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 38 tys. mkw. GLA, skupiającej około 170 najemców.

Firma Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło się o ofertę komercjalizacji oraz zarządzania na rzecz innych deweloperów.