giacomo conti agora bytom

Energicznie rozwijająca się męska marka odzieżowa Giacomo Conti podpisała kolejną w tym kwartale umowę najmu – tym razem z doskonale znanym w południowej Polsce Centrum Handlowym Agora Bytom.

Nowy salon mody męskiej Giacomo Conti o powierzchni ponad 107-u metrów kwadratowym oddany zostanie do użytku klientów na jesieni tego roku.

Nowe salony Giacomo Conti

Od początku roku 2015 sieć Giacomo Conti powiększyła się już o 6 nowych lokalizacji – salony w: Galerii Świdnickiej w Świdnicy, Fashion House Centre Gdańsk, Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim, Solaris Center w Opolu i C.H. Ogrody w Elblągu. Kolejne 4 (wraz ze wspomnianym lokalem w Bytomiu) zaplanowane są na miesiące jesienne. Daje nam to sumę 10 nowych lokali w bieżącym roku, a możliwe, że właściciele marki na tym nie poprzestaną.

Powstała w 2006 roku marka Giacomo Conti, w której ostatniej kampanii mogliśmy widzieć znanego z programu Top Model Michała Baryzę, oferuje polskim mężczyznom trzy kolekcje: kolekcję biznesową, ślubną oraz casualową. Podstawę asortymentu stanowią eleganckie taliowane garnitury męskie, marynarki oraz koszule.

Agora Bytom

Agora Bytom to galeria handlowo-rozrywkowa w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się ponad 100 sklepów oraz restauracje, klub fitness, centrum rozrywki, multipleks, galeria sztuki i sala widowiskowa. Z galerią sąsiaduje również parking na 800 samochodów. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.