factory nowe marki

Digel, Vero Moda, Mustang, Geox, Smyk, Elbrus, Empik, Rossmann i Sfinks – to nowe marki, które już jesienią przyjmą pierwszych klientów w nowym Factory Ursus. Rozbudowa pierwszego centrum outlet w Polsce zakończy się jesienią tego roku.

W rozbudowanym Factory  Ursus otwartych zostanie prawie 110 sklepów i lokali usługowych. To będą nowe marki, których dotąd nie było w centrum, m.in.: modowe (Digel, Vero Moda, Liu Jo, Mustang), outdoorowe (Elbrus),  obuwia (Geox), dziecięcy Smyk, oraz popularne marki Rossmann, Empik czy Sfinks.

Największe centrum outlet w Warszawie

“Factory  Ursus zyska dodatkowe 6 tysięcy mkw., stając się największym centrum outlet w Warszawie z powierzchnią handlową liczącą prawie 20 000 mkw.” – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager Neinver, odpowiedzialna za markę Factory. “Na naszych klientów czekać będą zarówno sklepy nowych marek, jak i dotychczas działających w centrum, ale w zupełnie nowej odsłonie, jak: Ochnik, sportowa Regatta czy casualowy Cross Jeans” – dodaje.

Nowe Factory  Ursus zyska silną reprezentację marek sportowych (m.in. Adidas, Reebok, Asics, Nike, 4F), modowych damskich i męskich (m.in. Calvin Clein, Mango, Simple, Solar, Vistula, Bytom ), casualowych (m.in. Levis, Lacoste, Cross Jeans, Lee Wrangler), obuwniczych (m.in. Converse, Vans, Venezia, Gino Rossi), galanterii skórzanej i akcesoriów (m.in. Ochnik, Puccini, Liu Jo) oraz wiele innych.

Dogodna lokalizacja

Factory Ursus po rozbudowie to również lepszy dojazd i ponad dwukrotnie większa liczba miejsc parkingowych. Po przebudowie ulic w dzielnicy Ursus, dojazd do centrum jest o wiele łatwiejszy, dzięki bezpośredniemu połączeniu z Alejami Jerozolimskimi i obwodnicą Warszawy. Do końca przyszłego roku Factory Ursus będzie także połączone z Bemowem dwupasmową ul. Nowolazurową. Factory Ursus i Annopol będą najlepiej skomunikowanymi drogowo centrami outlet w Warszawie.

Wybudowane w ramach inwestycji dwa parkingi – naziemny (przed nowym wejściem do centrum) i podziemny, pozwoliły na zwiększenie miejsc parkingowych z dotychczasowych 440 do prawie 1 tysiąca. Factory Ursus zyska również nowy design, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologię przyjazną środowisku, m.in. regulującą jakość powietrza, światła czy wykorzystanie wody.

Neinver

Centra outlet Factory  w Polsce (Warszawa- Ursus i Annopol, Wrocław, Poznań i Kraków) gromadzą rocznie prawie 13 mln klientów, konsekwentnie zwiększając grono kupujących z każdym rokiem. Na prawie 85 tysiącach mkw. powierzchni handlowej oferują klientom 550 sklepów najpopularniejszych marek polskich i światowych, w cenach obniżonych zawsze od 30% do 70%.

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Neinver obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii.