ch klif gdynia

Klif Gdynia Centrum Handlowe i Liu Jo podpisały umowę najmu lokalu. Otwarcie jedynego w Trójmieście salonu Liu Jo o powierzchni 100 mkw. planowane jest na początek roku 2016.

Marka LIU JO narodziła się w 1995 roku we Włoszech w samym sercu okręgu tekstylnego w Carpi (Modena) w prowincji Emilia Romagna. Została wykreowana przez młodego przedsiębiorcę Marco Marchi i jego brata Vannisa, którzy z wielkim sukcesem promują swoją markę zarówno na rynku włoskim (130 butików), jak i na rynkach zagranicznych (ponad 110 butików).

Pierwszy salon w Trójmieście

Marka LIU JO w ciągu kilku ostatnich lat odniosła jeden z największych sukcesów handlowych we Włoszech, od 2008 r własna produkcja butów,  w 2011 kampania z Kate Moss, 2013 r otwarcie sklepu flagowego na 350 m2 w Mediolanie, a w 2014 kampania z udziałem Dree Hemingway. W szybkim tempie rozwija się projekt otwierania salonów własnych marki w najbardziej prestiżowych lokalizacjach  (Paryż, Tokyo, Mediolan, Moskwa, Praga, Rzym, Londyn, Dubaj). Salon w gdyńskim Klifie będzie jedynym w Trójmieście.

„Włoska moda w najlepszym wydaniu jest silnym punktem portfolio Klifu Gdynia. Nasi wymagający klienci cenią sobie wysoką jakość i doskonały styl włoskich projektantów, a my dajemy im możliwość porównania i zakupu pod jednym dachem oferty takich marek jak: A. Wang, H-I-G-H, Marella, Max Mara, Pennyblack, Elisabetta Franchi, Cavalli Class, Versace i Liu Jo.” – komentuje Agnieszka Sawicka, Associate Director AEW Europe, właściciela obiektu Klif Gdynia Centrum Handlowe.

Klif Gdynia

Klif Centrum Handlowe powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Od ponad 18 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci trójmiejskiego Klifu cenią komfort robienia zakupów w kameralnej atmosferze. Klif postrzegany jest jako wyznacznik dobrego stylu oraz źródło inspiracji i informacji o nowościach w świecie mody.

Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Bizuu, Bohoboco, Brunello Cucinelli (Charme), Calvin Klein Jeans, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Pennyblack, Petit Bateau, Pinko, Pin-Ups, Stefanel, Tommy HilfigerTailored i Versace (MM Fashion). Obecne są również znane i lubiane sieciowe marki odzieżowe: H&M, Zara, Zara Kids, Reserved oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy ALMA oraz placówka mBanku.