itaka salon

W minionym tygodniu do grona najemców powierzchni handlowej w Galerii Jastrzębie dołączyło biuro podróży Itaka. Punkt sprzedaży usług turystycznych firmy o powierzchni ponad 20 mkw. zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii.

Itaka zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Obecnie ITAKA posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie i na Majorce. W 2014 roku utworzyła kolejną agencję incoming – Adalar Travel – działającą na terenie Turcji.

Galeria Jastrzębie

Galeria Jastrzębie wraz z bogatą ofertą zakupowo – usługową cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej klientów, mieszkańców Jastrzębia Zdroju, jak i przedsiębiorców. Obiekt stanowi doskonałe uzupełnienie funkcjonujących w mieście sklepów oraz punktów usługowych. Popularność galerii znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno w obrotach najemców, niewielkiej liczbie przeprowadzonych rekomercjalizacji, ale także ilości zainteresowanych dołączeniem do projektu.

Galeria Jastrzębie, której właścicielem i zarządcą jest Upside Property, to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Upside Property

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.