park handlowy bielany

Park Handlowy Bielany po otwarciu rozbudowywanej obecnie części, już jako Aleja Bielany, zaoferuje swoim klientom bogatą ofertę z działu uroda. Na terenie centrum swoje sklepy posiadać będą: Sephora, Super-Pharm, Rossman, Organique oraz Hebe.

To jedyna taka konfiguracja najemców z branży urody wśród wrocławskich galerii handlowych. Dzięki takiemu zestawieniu, klienci będą mieli w jednym miejscu możliwość zakupu wielu marek dostępnych na zasadach wyłączności w poszczególnych drogeriach i perfumeriach. Sephora, Hebe, Super-Pharm i Rossman zagwarantują szeroki asortyment kosmetyków kolorowych.

Liczne drogerie i perfumerie

W tym gronie warto wyróżnić Hebe należącą do Jeronimo Martins, która oferuje produkty marek zazwyczaj niespotykanych u wymienionych konkurentów, takich jak: Gosh, Pupa, Revlon. Dzięki pięciu drogeriom oferta Alei Bielany odpowie na potrzeby w zakresie pielęgnacji ciała także tych najbardziej wymagających klientów. Supher-Pharm i Sephora obecne są w Parku Handlowym Bielany od kilku lat, natomiast Hebe, Rossman i Organique rozpoczną działalność wraz z otwarciem Alei Bielany, które przewidziane jest na listopad tego roku.

Park Handlowy Bielany

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku, mające w swoim zasięgu 1,5 mln klientów. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Klienci Parku mają do wyboru szeroki wachlarz produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo autostrady A4 i obwodnicy, a także położenie u zbiegu trzech dróg krajowych zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem.

Pod koniec 2015 roku Park Handlowy Bielany przyjmie gości w nowym, jeszcze większym  i nowocześniejszym obiekcie. Zaoferuje swoim klientom około 200 sklepów znanych i lubianych marek na ponad 145 tys. powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów będzie też parking z 4700 miejsc postojowych – także na parkingu podziemnym, kino, siłownia, a także food court z bogatą ofertą smaków. Po zakończeniu rozbudowy Park Handlowy Bielany będzie największym centrum handlowym w Polsce.