Galeria Malta

Marka odzieżowa Gant, znana z koszul nawiązujących stylem do prestiżowego środowiska akademickiego, wzbogaci od września ofertę Galerii Malta. Umowę najmu z centrum podpisała także poznańska firma optyczna „Oko”, której profesjonalne usługi poszerzą wachlarz udogodnień dla klientów.

Ubrania marki Gant to połączenie amerykańskiego luzu, sportowej elegancji i klasycznego kroju. Kolekcje od początku istnienia firmy są inspirowane ponadczasowym stylem preppy, w którym gustowali studenci prestiżowych uczelni.

Nowi najemcy

W sklepie Gant klienci znajdą gotowe pomysły na odświeżenie swojej codziennej garderoby i będą mogli ją uzupełnić o eleganckie, modne w nadchodzącym sezonie stroje. Poza męskimi koszulami w ofercie będą spodnie, marynarki, dodatki i akcesoria takie jak okulary, torby, portfele czy paski. Panie także będą mogły skorzystać z charakterystycznych dla marki, klasycznych kolekcji damskich ubrań. Otwarcie salonu planowane jest na wrzesień tego roku. Umowę podpisano na okres pięciu lat.

Do grona najemców Galerii Malta dołączyła także poznańska firma optyczna  Salon Optyczny Rafał Starski. Sklep o powierzchni 53,64 m kw. będzie dostępny na poziomie 1 centrum. Otwarcie zaplanowano we wrześniu 2015.

Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma NEINVER. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162.000 mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość.

W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.