Galeria Poznan Plaza

Galeria Poznan Plaza

Poznań Plaza stale poszerza grono swoich najemców. W ostatnim czasie pojawiły się w galerii nowe sklepy i salony: Siberica, Czas na herbatę oraz Kwiaciarnia Art. Flowers, uatrakcyjniając ofertę centrum.

Marka Siberica została stworzona w 2007 roku. Jest to pierwsza firma produkująca kosmetyki naturalne pochodzące z Morza Martwego, Regionu Jeziora Bajkał, Syberii. Czas na herbatę jest siecią sprzedaży herbat wysokogatunkowych. W ofercie Kwiaciarni Art. Flowers oferuje bukiety, wiązanki ślubne i wiele innych.

Kilka salonów w galerii zmieniło również swoją lokalizację, przedłużając umowy najmu. W nowych lokalizacjach funkcjonują aktualnie: biuro podróży Happy Holiday, salon Wittchen, Yves Rocher.

Wielofunkcyjne centrum

Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Galeria została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodnych zakupach. Stworzono w niej liczne atria oraz specjalne strefy relaksu z możliwością korzystania z nowoczesnych technologii. Dostępnych jest również wiele punktów usługowych. Dogodna lokalizacja w północnej części miasta, położenie blisko szybkiego tramwaju miejskiego, bezpłatny parking oraz doskonałe połączenie drogowe sprawiają, że zakupy w Poznań Plaza są łatwe i przyjemne.

Na terenie galerii znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej oraz obuwia, jak również wiele punktów usługowych. Poznań Plaza to także 9 sal kinowych, w tym jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. W galerii można skorzystać z oferty restauracji oraz licznych kawiarni. W obiekcie dostępny jest bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu.

Grupa kapitałowa Klepierre

Grupa kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel i usługi.