CH Plaza Rzeszów Bistro

CH Plaza Rzeszów Bistro

BISTRO by KUK NUK otworzyło swoją restaurację w CH Plaza Rzeszów. Lokal znajduje się na parterze Centrum w miejscu doskonale znanej w Rzeszowie restauracji KUK NUK i oferuje smaki kuchni włoskiej.

Restauracja KUK NUK rozpoczęła swoją działalność z początkiem lipca 2014 roku. Lokal liczy prawie 300 mkw. powierzchni i znajduje się na parterze centrum.

BISTRO w rzeszowskim centrum handlowym

– Zmiana restauracji w BISTRO by KUK NUK to przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów naszych i CH Plaza Rzeszów. W naszym nowym menu znaleźć można wyśmienitą pizzę i makarony. Wszystko przygotowywane wyłącznie z wyselekcjonowanych składników sprowadzanych prosto z Włoch. W ofercie znajdują się także znakomite desery i świeżo palona kawa. Pamiętając jednak o naszych stałych klientach, w menu pozostawiamy najpopularniejsze dania przygotowywane nowoczesną próżniową techniką gotowanie w niskich temperaturach – sous-vide. Dzięki temu nadal będzie to miejsce pełne pasji, dobrego stylu, a przede wszystkim wspaniałego i niepowtarzalnego smaku, w którym można odpocząć po zakupach i spotkać się w gronie znajomych – tłumaczy Magdalena Delmaczyńska, właścicielka BISTRO by KUK NUK. Dodaje, iż jest przekonana, że BISTRO jeszcze bardziej przypadnie do gustu klientom CH Plaza Rzeszów.

BISTRO otwarte jest codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. Klienci CH Plaza Rzeszów oprócz BISTRO by KUK NUK znaleźć mogą m.in. restaurację SUBWAY, zlokalizowaną na I piętrze w uruchomionym kilka miesięcy temu food courcie.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe Centrum, w którym znajduje się ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz innowacyjnego klubu fitness CityFit, funkcjonującego 24h/dobę. Na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food court.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie, ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama. Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.