8a.pl i systems

Nowa, w pełni responsywna strona e-commerce, pełna kontrola nad sprzedażą B2C oraz B2B, automatyzacja procesów ERP z Subiekt GT, zaawansowana karta produktu to efekty współpracy i-systems z 8a.pl. 8a.pl to firma, która zajmuje się sprzedażą specjalistycznego sprzętu do wspinaczki wysokogórskiej oraz odzieżą outdoorową.

Nazwa firmy oznacza poziom trudności w jednej ze skal wspinaczkowych. Dla założyciela sklepu 8a.pl – wspinacza duchem, ciałem i umysłem – poziom ten wyznaczałzakończenie etapu sportowej amatorki i nowy początek w dążeniu do życiowej formy, także tej biznesowej.

– Dotychczasowe oprogramowanie zostało napisane dla nas kilkanaście lat temu i przez cały ten czas było intensywnie rozwijane. Doszliśmy jednak do momentu, w którym ograniczenia systemowe zmusiły nas do podjęcia radykalnej decyzji – przestajemy rozwijać działające środowisko, a na bazie doświadczeń tworzymy coś nowego, świeżego i aktualnego pod względem technologicznym. To również rachunek ekonomiczny – w perspektywie czasu inwestycja w nowe oprogramowanie będzie dla 8a.pl korzystniejsza niż kolejne łatki i przeróbki – komentuje Piotr Czmoch z 8a.pl

Integracja z ERP Subiekt GT

Nowy system e-commerce 8a.pl zapewnia szybką obsługę zamówień dzięki integracji z ERP Subiekt GT. Proces obsługi klienta B2B i B2C, od momentu złożenia zamówienia po wysyłkę towaru przebiega w zaledwie 4 etapach. Integracja gwarantuje również sprawną wymianę informacji między magazynem głównym, dwoma podmagazynami oraz sklepem stacjonarnym. Dzięki zastosowanej funkcjonalności w postaci menegera wysyłek, administrator sklepu nie musi tracićczasu na żmudne adresowanie przesyłek czy kopiowanie danych. Etykiety można wydrukowaćautomatycznie po wysłaniu listy do kuriera.

Zaawansowana karta produktu

Przez wzgląd na specyfikę produktu, który przeznaczony jest m.in. dla osób uprawiających sporty ekstremalne, jedną z zalet sklepu jest bardzo szczegółowa karta produktu. Karta zawiera najważniejsze parametry i cechy produktu oraz szczegółowy opis. Każdy produkt posiada kilka zdjęć (w tym zdjęcia 3D), które w detalach oddają kolorystykę, cechy i kształt towaru. Co ciekawe, wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie wykonane zostały samodzielnie przez obsługę sklepu. Dzięki temu dokonując zakupu w sklepie internetowym, klient może poczuć się jak podczas zakupów w salonie stacjonarnym.

Responsywna strona e-commerce

– Nasze motto gdziekolwiek jesteś wpisuje się nie tylko w podróżniczy charakter sklepu 8a.pl, ale również we współczesne zwyczaje zakupowe – dodaje Piotr Czmoch.

8a isystems
Responsywna strona e-sklepu

Sklep 8a.pl, oprócz przejrzystej szaty graficznej, posiada w pełni responsywną stronę, która dostosowuje treści do rodzaju urządzenia. Strona responsywna nie tylko pozwala dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów ale również obniża wydatki związane z utrzymaniem strony. Za wszystkie prace w nowym sklepie 8a.pl odpowiada i-systems.

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 60-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak Bielenda, Big Star, Butyjana, Dalia, Diamante Wear, Distance, Hendi, Interoptyk, Mamissima, Mammut, Monnari, New Balance, NICI, R-GOL, RunColors czy Sugarfree.