gemini park boig

Do grona najemców Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, należącego do spółki Gemini Holding, dołącza marka jubilerska W. Kruk.

Marka W. Kruk istnieje na polskim rynku od 1840 roku, proponując swoim klientom bogaty asortyment eleganckiej biżuterii damskiej i męskiej, obrączek i pierścionków zaręczynowych, jak również szeroki wybór zegarków. Sieć jest m.in. oficjalnym przedstawicielem marki Rolex w Polsce. W. Kruk jest brandem należącym do Vistula Group. Salon, który zostanie otwarty w centrum handlowym Gemini Park, będzie miał powierzchnię 65 mkw.; będzie on również pierwszym lokalem tej sieci w mieście.

“Bardzo nam zależało, aby marka W. Kruk zaistniała na mapie Tarnowa. Wybraliśmy – naszym zdaniem – najlepsze centrum handlowe w mieście. Jednym z czynników, który w znaczący sposób wpłynął na naszą decyzję, jest doskonała lokalizacja obiektu i jego wiodąca pozycja na regionalnym rynku handlowym” – mówi Marcin Rydz, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji W. Kruk S.A.

Rozwój tenant mix

Podpisanie umowy z marką W. Kruk oznacza znaczący rozwój tenant mix w segmencie jubilerskim, który już teraz tworzą takie sieci jak YES, Swiss, Sezam czy Apart. Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po blisko 5 latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej modowej oferty w całym regionie, dedykowanej wszystkim grupom wiekowym.

W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów, jak również powstanie kilkusalowego multipleksu kinowego.

Bogatą ofertę handlową i rozrywkową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Gemini Park Tarnów

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt. Naszymi Najemcami są także: Stradivarius, Orsay, KappAhl, Reserved, C&A, Jysk, KIK, Martes Sport, Empik, Smyk, Gino Rossi,  Douglas, Home & You, Levi’s, Mustang,  House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia,  KFC, Pizza Dominium, Grycan, Hebe, Big Star, Oodji, Deichmann, Rossmann. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.

Gemini Holding to krakowska firma, która od dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r. W planach firmy są także kolejne inwestycje: Centrum Handlowe Gemini Park Tychy, pasaż handlowy w Zakopanem, projekty w innych miastach na Śląsku oraz w Krakowie.

GREM Gemini Real Estate Management to spółka należąca do Gemini Holding, zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni wynoszącej blisko 130 tys. mkw. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.