english home millenium hall

english home millenium hall

W lipcu bieżącego roku do grona najemców Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie dołączy English Home.

Salon znajduje się na poziomie 1 i zajmuje powierzchnię 222 m2. English Home oferuje bogaty wybór tekstyliów (pościele, ręczniki, narzuty na łóżka, kołdry i poduszki, dywany, firanki, obrusy) oraz przedmiotów do dekoracji domu, które są zgodne z aktualnymi trendami sezonu, a przede wszystkim są w korzystnych cenach. Koncepcja marki powstała przez połączenie brytyjskiej estetyki (pastelowe kolory, motywy kwiatowe) i wyrafinowanej sztuki tureckiej.

Millenium Hall

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 000 m kw (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Centrum Medyczne Lux Med.

Na terenie Centrum znajduje się nowoczesny klub muzyczny LUKR. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko. Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie można m.in. przeżyć niezapomniany koncert polskich i światowych gwiazd lub odwiedzić wystawę popularnych artystów. Millenium Hall chętnie angażuje się w życie społeczne, wspierając inicjatywy edukacyjne i akcje charytatywne. W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn.