Cliff Sport

Cliff Sport  to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów sportowych, która w tym kwartale powiększą swoją sieć o kolejny sklep, tym razem na północy Polski, w Starogardzie Gdańskim. To będzie piąty otwarty sklep Cliff Sport w tym roku, który przybliża firmę do realizacji planu rocznego zakładającego otwarcie 6-7 nowych punktów.

Sklep Cliff Sport w Starogardzie Gdańskim będzie znajdował się na pierwszym piętrze galerii w sąsiedztwie food court’u oraz międzynarodowych marek odzieżowych. Metraż sklepu to 116 mkw, który idealnie odpowiada pożądanym przez firmę wymiarom. Otwarcie planowane jest na koniec sierpnia bieżącego roku.

Wiele marek w jednej sieci

Cliff Sport to nie tylko sieć sklepów marek sportowych takich jak Adidas, Nike, Puma czy Reebok.  Firma dywersyfikuje swoją ofertę poszerzając ją o między innymi takie marki jak Asics, Converse, Vans, DC, Quiksilver, Roxy, Guess, Calvin Klein Jeans, Timberland, Wrangler i inne. Dzięki tym działaniom Cliff Sport chce dotrzeć do jeszcze większego grona potencjalnych klientów.

„Pomimo tego, iż jesteśmy coraz bliżej realizacji rocznego planu otwarć, nie oznacza to, iż nie poszukujemy nowych lokali. Obecnie kończymy negocjacje najmu kolejnego lokalu w jednym z kluczowych miast Polski„ – poinformowała nas właścicielka Izabela Szybowska.

„W związku ze zbliżająca się jesienną edycją  Shopping Center Forum, której będziemy uczestnikami, aby sprostać standardom branżowym uruchomiliśmy nową w pełni responsywną (RWD) stronę sklepów stacjonarnych www.cliffsport.eu gdzie można dowiedzieć więcej o naszej firmie oraz poznać lokalizacje naszych sklepów” – zdradza I. Szybowska

Cliff Sport

Firma Cliff Sport jest zainteresowana najmem lokali w Centrach Handlowych, znajdujących się w miejscowościach powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Preferowany metraż potencjalnych sklepów wynosi od 100 do 150 mkw.

Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce. Sieć prowadzi sprzedaż takich marek jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy ponad 30 sklepów. Od grudnia 2013 roku Cliff Sport prowadzi także sklep internetowywww.cliffsport.pl. W zeszłym roku sieć rozpoczęła współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawicielem marki Lonsdale w Polsce.