salon quiosque

salon quiosque

Już 17 lipca do grona najemców Ptak Outlet dołączy marka Quiosque. Nowy salon zajmie powierzchnię 113 mkw.

Marka modowa Quiosque, należąca do bydgoskiej firmy PBH SA, posiada aktualnie 112 salonów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju. W planach spółki są kolejne otwarcia w centrach handlowych.

Marka Quiosque

Marka istnieje na polskim rynku już od dwudziestu trzech lat i skupia ponad 100 sklepów na terenie całej Polski. Firma współpracuje z najlepszymi polskimi szwalniami i dostawcami, a ponad 70% kolekcji jest szyte w Polsce. Grupą docelową marki są kobiety w wieku powyżej 30 lat, mieszkanki dużych i średnich miast.

salon quiosque
Salon Quiosque

W ramach nowego otwarcia, artykuły w salonie będą obniżone o 30%, a często nawet o 70% mniej niż w sklepach regularnych.
„Cieszymy się, że tak popularna marka jak Quiosque dołączyła do grona najemców Ptak Outlet. Wierzymy, że wzmocni ona atrakcyjność naszego obiektu” – mówią przedstawiciele Ptak Outlet.

Ptak Outlet

Ptak Outlet to pierwsze i jedynie w regionie łódzkim centrum wyprzedażowe z gwarantowaną całoroczną obniżką cen od -30% do -70% w porównaniu do innych centrów handlowych.
Outlet lokalizowany jest w Rzgowie koło Łodzi przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Czynne 7 dni w tygodniu, w godz. 9:00-21:00, przyciąga wielu klientów podróżujących drogą krajową nr 1.

Z okazji otwarcia salon Quiosque, Ptak Outlet przygotował specjalną promocję: „Wszystko od 5 do 50zł”. Salon Quiosque w Ptak Outlet znajduje się w salonie nr 70.