divante sap hybris

Divante, specjalizujące się w rozwiązaniach z obszaru e-biznesu, dołączyło do swojej oferty rozwiązania SAP hybris, ułatwiające zarządzanie sprzedażą wielokanałową.

Dotychczas wrocławska spółka realizowała projekty głównie w oparciu o oprogramowanie Magento.

“Bardzo się cieszymy, że do grona Partnerów SAP dołącza doświadczony gracz z obszaru e-commerce. Połączenie technologii SAP hybris z kompetencjami zespołu Divante daje nam gwarancję szerszego dotarcia do rynku i spełnienia oczekiwań klientów, zwłaszcza w obszarze omnichannel, gdzie np. doświadczenia z user experience będą stanowić istotną wartość dodaną” – powiedział Jerzy Gradys CEE Senior Channel Recruiter w SAP Polska Sp. z o.o.

Rozwój sprzedaży wielokanałowej

Rozwiązania hybris ułatwiają rozwijanie sprzedaży w różnych kanałach – od tradycyjnych punktów handlowych, przez e-sklepy aż po mobile commerce. W wielu zestawieniach osiągają najlepsze noty w obszarach e-commerce, PIM oraz omnichannel. Dzięki integracji z SAP oraz kompleksowości hybris  jest pierwszym wyborem wielu największych firm wdrażających strategię sprzedaży wielokanałowej i omnichannel.

“Divante rozwija sporą część swojego biznesu poza Polską. Chcemy zostać wiodącym dostawcą rozwiązań wspierających sprzedaż w Europie, dlatego sięgamy po zróżnicowane systemy. Włączenie do oferty oprogramowania hybris jest dla nas naturalną drogą rozwoju. Dzięki niej wzmocnimy także nasze kompetencje w Java” – mówi Piotr Karwatka, CTO w Divante.

“Jedną z naszych największych przewag w świecie dostawców SAP hybris może być światowej klasy dwudziestoosobowy dział UX, który potrafi projektować doskonały user experience. Mamy również zbliżony wielkością dział E-commerce Performance, który wykorzystuje dane o klientach by tworzyć efektywną komunikację. Aktualnie rozbudowujemy także swoje zasoby w obszarze Java” – mówi Tomasz Karwatka, CEO w Divante.

Divante: specjalista od e-commerce

Divante specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań IT wspierających rozwój i optymalizację nowych kanałów sprzedaży. Spółka pracuje dla sklepów internetowych, producentów, dystrybutorów i sieci handlowych. Wdraża rozwiązania e-commerce, integruje systemy, projektuje i realizuje działania marketingowe.

W 2015 roku Divante znalazło się w zestawieniu 10 najlepszych firm wdrażających technologię Magento, przygotowanym przez serwis Clutch.co. Od marca 2015 Divante wchodzi w skład grupy kapitałowej Tell, która jest jednym z wiodących podmiotów w outsourcingu sprzedaży w Polsce.