henry moore

henry moore

W Parku Handlowym Matarnia 13 czerwca został otwarty nowy sklep, Henry Moor. To pierwszy ekskluzywny salon w centrum oferujący odzież i dodatki skierowane wyłącznie dla mężczyzn.

W sklepie, zajmującym 128 metrów kwadratowych, znajdują się koszule, marynarki, spodnie, garnitury, kurtki i dodatki do ubioru takich światowych firm i projektantów jak Bugatti, Jupiter, Haupt, Pioneer, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Tudor, Revert, Otto Hauptmann czy Pierre Cardin. Dodatkowo, klienci znajdą buty marek Domeno i Trio oraz spinki marki Lindenmann.

W kolekcji znaleźć można zarówno najmodniejszą odzież casualową, jak również propozycje bardziej klasyczne i biznesowe.

Park Handlowy Matarnia

PH Matarnia, którego inwestorem jest Inter IKEA Centre Group Poland mieści się w Gdańsku przy ul. Złota Karczma 26. Całkowita powierzchnia parku wraz z powierzchnią najmu wynosi 78 tysięcy metrów kwadratowych. Na terenie obiektu znajduje się parking na 2,2 tys. miejsc.

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Imponujący wybór produktów, zarówno mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, jak i mody oferowany jest w 61 salonach i sklepach. Centrum znajduje się przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko 2 km od lotniska.

Park Handlowy Matarnia ulokowany jest w sercu dynamicznie rozwijającej się części Trójmiasta, oferuje wiele możliwości tworzenia i rozwoju biznesu. Jest największym centrum handlowym w Trójmieście łączącym ofertę wyposażenia wnętrz i modową. Bogaty wybór produktów jest dostępny w 60 sklepach, m.in. Ikea, Obi, Media Markt, TK Maxx, C&A, H&M, Cubus, Kappal, Smyk, Kari, Media Markt, Sony Center, Sephora, Empik, Ecco, House. Inwestorem Parku Handlowego Matarnia, a zarazem firmą komercjalizującą i zarządzającą obiektem jest Inter IKEA Centre Group Poland.

Inter IKEA Centre Polska SA, należy do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment.