Cinema3D
Cinema3D

Z końcem czerwca 2015 roku ruszyła kolejna lokalizacja kina sieci Cinema3D. Nowy multipleks został otwarty w galerii handlowej w Świnoujściu. W pierwszy weekend otwarcia na seanse wybrało się kilka tysięcy widzów.

Nowe Kino Cinema3D w Świnoujściu to w pełni nowoczesny obiekt i cztery komfortowe sale przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Multipleks wyposażony został w najnowszą dostępną na rynku kino technikę.

– Cieszymy się, że tak dynamicznie rozwijające się miasto jakim jest Świnoujście, doczekało się nowoczesnego wielosalowego kina. Nie będzie już potrzeby wyjazdów na premiery filmowe do Szczecina lub innych miast. Multipleks Cinema3D w Świnoujściu w ciągu roku jest w stanie pokazać ponad 200 premier filmowych – mówi Jarosław Pantol, wiceprezes spółki Cinema3D SA.

Dyrekcja kina zapewnia, że oprócz projekcji filmów z bieżącego repertuaru, kino będzie organizować ciekawe wydarzenia specjalne.

Cinema3D SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010 r. Firma od początku swojej działalności, koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce.