Cliff Sport
Cliff Sport

Sieć sklepów Cliff Sport bardzo dynamicznie prowadzi swoją ekspansję. Po ostatnich otwarciach w Sosnowcu i Przemyślu oraz podpisanej umowie w Starogardzie Gdańskim, firma zdecydowała się na otwarcie kolejnego sklepu w Poznaniu.

Plany rozwoju

Na początku tego roku spółka planowała otwarcie 6-7 lokali w bieżącym roku, o czym pisaliśmy w naszych artykułach. Plan został już zrealizowany, jednakże firma Cliff Sport nie wyklucza większej ilości otwarć niż zakładał roczny plan. Zakontraktowane lokalizacje zostaną otwarte w najbliższych miesiącach.

– Prowadziliśmy długie rozmowy ze Starym Browarem na temat otwarcia naszego salonu. Galeria cechuje się specyficznym tenant mix’em, gdzie jest duży udział marek premium. Nasz sklep w galerii będzie cechował się bardzo szeroką ofertą asortymentową. Dostępne będą zarówno klasyczne marki sportowe i lifestyle’owe jak i droższe marki takie jak Calvin Klein czy Guess. Pomimo wielu najemców mieszczących się w galerii, widzimy pewne nisze, które postaramy się zapełnić naszą ofertą, rozszerzając tym samym portfolio marek z którymi współpracujemy – mówi portalowi Retailnet.pl Izabela Szybowska właścicielka sieci sklepów Cliff Sport

Cliff Sport w Starym Browarze znajdzie się na drugim piętrze, w nowej części galerii, pomiędzy Multikinem a food court’em. Metraż sklepu opiewa na 117 mkw.

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, właścicielka firmy Izabela Szybowska podkreśla, iż pomimo faktu, że Cliff Sport zrealizował początkowe założenia na ten rok, firma jest otwarta na nowe propozycje i nie wyklucza przeprowadzenia kolejnych otwarć w tym roku. Dlatego też Cliff Sport będzie uczestnikiem tegorocznego Shopping Center Forum gdzie ma nadzieję nawiązać kontakty, które zaowocują otwarciami w tym i przyszłym roku.

Cliff Sport

Firma Cliff Sport jest zainteresowana najmem lokali w Centrach Handlowych, znajdujących się w miejscowościach powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Preferowany metraż potencjalnych sklepów wynosi od 100 do 150 mkw.

Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce. Sieć prowadzi sprzedaż takich marek jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy ponad 30 sklepów. Od grudnia 2013 roku Cliff Sport prowadzi także sklep internetowy www.cliffsport.pl. W zeszłym roku sieć rozpoczęła współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawicielem marki Lonsdale w Polsce.