Atrium Molo
Atrium Molo

Oferta Atrium Molo powiększy się o kolejnego najemcę z branży sportowej. Do portfolio marek szczecińskiego centrum handlowego dołączy sieć 4F. Otwarcie salonu zaplanowano na wrzesień bieżącego roku.

Już niebawem w Atrium Molo nastąpi otwarcie sklepu oferującego odzież i dodatki sportowe flagowej marki spółki OTCF – 4F. Salon zajmie powierzchnię 142,5 mkw. 4F stanowić będzie doskonałe uzupełnienie branży sportowej, którą obecnie w Atrium Molo reprezentuje m.in. sklep 50 Style.

4F to wiodąca marka na polskim rynku odzieży sportowej, dedykowana zarówno fanom aktywnego wypoczynku, jak i sportowym pasjonatom. Znakiem rozpoznawczym produktów jest połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Kolekcje 4F powstają we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma systematycznie i bardzo dynamicznie poszerza sieć punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

Atrium Molo jest nowoczesnym, dwupoziomowym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Mieszka I, w dzielnicy Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: supermarket Carrefour, sklep elektroniczny Media Markt oraz salony takich marek jak: H&M, Reserved, CCC, Deichmann, TK Maxx, Toys”R”Us, Cubus, New Yorker, House, Douglas i Home&You. Do dyspozycji klientów Atrium Molo jest 861 miejsc parkingowych.

Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej około 520 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 91 mln euro przychodów z najmu brutto. Z uwzględnieniem sprzedaży 72 mniejszych obiektów handlowych w Republice Czeskiej w styczniu 2015 roku oraz wyników osiągniętych w 2014 roku, aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.