park handlowy bielany

Aleja Bielany (obecnie Park Handlowy Bielany) od listopada znacznie poszerzy swoją ofertę z działu sportowego. Do sklepu Meta dołączą salony Sports Direct oraz Martes Sport.

Dwa nowe sklepy zlokalizowane będą w nowej części rozbudowywanego centrum.

W ofercie trzech najemców klienci zaopatrzą się w odzież sportową i akcesoria. Martes Sport tworzy sieć ponad 130 sklepów w całej Polsce. Salon zlokalizowany w Alei Bielany będzie pierwszym w stolicy Dolnego Śląska.

Sports Direct będzie drugim we Wrocławiu stacjonarnym salonem brytyjskiej marki, która kojarzona jest w naszym kraju głównie jako sklep internetowy. Na aktywnych gości czekać będzie także fitness klub, w którym znajdzie się siłownia i sale do fitnessu. Będzie to największy i jeden z niewielu wszechstronnie wyposażonych obiektów tego typu na południu Wrocławia.

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku, mające w swoim zasięgu 1,5 mln klientów. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Klienci Parku mają do wyboru szeroki wachlarz produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo autostrady A4 i obwodnicy, a także położenie u zbiegu trzech dróg krajowych zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem.

W listopadzie 2015 roku Park Handlowy Bielany, już jako Aleja Bielany, przyjmie gości w nowym, jeszcze większym i nowocześniejszym obiekcie. Zaoferuje swoim klientom ponad 150 sklepów znanych i lubianych marek na ponad 145 tys. powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów będzie też parking z 4,7 tys. miejsc postojowych – także na parkingu podziemnym, kino Helios, siłownia, a także food court z bogatą ofertą smaków. Po zakończeniu rozbudowy Park Handlowy Bielany zmieni nazwę na Aleja Bielany i będzie największym centrum handlowym w Polsce.