Galeria Echo w Kielcach
Galeria Echo w Kielcach

W Galerii Echo w Kielcach, 22 lipca otwarto sklep odzieżowy sieci Butik I Like! w nowej lokalizacji – na poziomie 1 tuż obok sklepów Only i Tally Weijl. Nowy lokal ma blisko 190 metrów kwadratowych.

Butik I Like! to polska firma odzieżowa, która nieprzerwanie 14 lat spełnia marzenia wszystkich kobiet, tworząc dla nich modne ubrania, akcesoria i obuwie. Obecnie działa ponad 120 sklepów Butik I Like!. W zeszłym roku zostało otwartych 10 sklepów. Nowo otwarte sklepy miały średnią powierzchnię około 100 mkw. Spółka rozwija sieć głównie za pomocą systemu franczyzowego w miastach mających powyżej 35 tys. mieszkańców.

To nie koniec nowości w Galerii Echo. Już 29 lipca, na poziomie 0, w pobliżu Tesco Extra, otwarta zostanie wyspa Golden Rose. Marka Golden Rose, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat, to wyłączny dystrybutor kosmetyków kolorowych produkowanych przez firmę Erkul Cosmetics.

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem ilości sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness i wielosalowe kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci. Detan sp. z o.o. / OPEN Architekci / Zespół Architektów Echo Investment SA.