Salon Giacomo Conti
Salon Giacomo Conti

W ekspansywną strategię męskiej marki garniturowej Giacomo Conti wpisała się kolejna galeria handlowa – powstająca obecnie w Jaworznie. Nowy salon mody męskiej Giacomo Conti mierzyć będzie ponad 108 metrów kwadratowych.

Otwarcie salonu przewidywane jest na II połowę listopada 2015 roku. Jak poinformowała redakcję Retailnet Magdalena Nowaczyk, reprezentująca markę, będzie to 11. nowy sklep na mapie sieci oddany do użytku w 2015 roku.

W tym roku sieć Giacomo Conti powiększyła się już o kilka nowych lokalizacji. Nowe sklepy otwarto m.in. w: Galerii Świdnickiej w Świdnicy, Fashion House Centre Gdańsk, Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim, Solaris Center w Opolu i C.H. Ogrody w Elblągu.

W planach na jesień tego roku są kolejne 4 otwarcia, co oznacza, że spółka zrealizowała zapowiadany plan ekspansji 10 sklepów rocznie.

Przypomnijmy, marka Giacomo Conti powstała w 2006 roku. Oferuje modę męską w oparciu o trzy kolekcje: kolekcję biznesową, ślubną oraz casualową. Podstawę asortymentu stanowią taliowane garnitury męskie, marynarki oraz koszule.