Salon Komfort
Salon Komfort

Nowoczesny, multimedialny, ze starannie wyselekcjonowaną ofertą – nowy sklep sieci Komfort na krakowskich Bronowicach jest pierwszym w mieście i jednym z pierwszych w Polsce, który zaaranżowany został w całkowicie nowej formule.

Nowy koncept salonów

Nowy salon ma 1,4 tys. mkw. powierzchni. Oferuje dywany, wykładziny, panele i podłogi drewniane, a także akcesoria i materiały dekoracyjne.

Nowo otwarty Komfort jest pierwszym w Krakowie i jednym z pierwszych w Polsce sklepów sieci, które zaaranżowane zostały w całkowicie nowej formule. Wnętrze wyróżnia nowoczesny wystrój oraz szereg praktycznych udogodnień dla klientów, takich jak ekrany multimedialne, stanowiska edukacyjne, komfortowa Strefa Obsługi oraz specjalne miejsce do obsługi klientów biznesowych z dedykowaną ofertą (produkty dla hoteli, hal sportowych, budynków użyteczności publicznej takich jak szkoły czy szpitale).

– Chcieliśmy aby nasz nowy sklep w Bronowicach odpowiadał aspiracjom i potrzebom krakowian, był nowoczesny, inspirujący, posiadał wyjątkowe produkty, ale również bardzo szeroką strefę promocyjną, w której każdy może odnaleźć dla siebie coś ładnego w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – mówi Wojciech Kiestrzyń, dyrektor operacyjny sieci.

Ponad 100 sklepów w sieci

Nowy salon w Krakowie to nie jedyny oddany do użytku w nowoczesnej aranżacji. W ostatnim czasie spółka uruchomiła także nowe sklepy w odmienionym formacie także w centrach handlowych, m.in. w Magnolia Park we Wrocławiu oraz Franowo w Poznaniu.

Sklepy Komfort SA, to sieć ponad 100 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.
Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl