CityFit
CityFit

CityFit otworzy kolejny lokal w Polsce. Tym razem nowoczesna i niskokosztowa sieć klubów fitness zawita do Katowic.

CityFit rozpoczął działalność rok temu w Rzeszowie – dziś ma już otwarte dwa kluby w Warszawie oraz jeden w Lublinie. Do końca tego roku do grona miast fit dołączy Wałbrzych oraz Bielsko-Biała. 23 lipca 2015 roku podpisana została także umowa pomiędzy CityFit a Powszechną Spółdzielnią Spożywców „Społem”, która jest właścicielem Domu Handlowego Zenit w Katowicach. Nowy klub fitness zajmie powierzchnię prawie 1,9 tys. mkw. i podobnie jak klub w Warszawie ulokowany będzie na dwóch poziomach.

– Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizowaniu strategii rozwoju CityFit. Nasze kluby zlokalizowane są w dogodnych punktach dla mieszkańców, otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasze miesięczne opłaty członkowskie są prawdopodobnie najniższe w Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości współpracy z naszym nowym partnerem Społem, daje ona nowe możliwości mieszkańcom Katowic. Nasi klienci w każdej z placówek będą mieli do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt marek – mówi Richard Keen, prezes zarządu CityFit.

CityFit
CityFit

– Otwarcie klubu CityFit planowane jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Chcemy by nasz klub był najnowocześniejszym lokalem tego typu w Katowicach. Naszym celem było też tchnięcie w Dom Handlowy Zenit nowego życia, które bez wątpienia wpłynie na jego wizerunek – dodaje Piotr Szczepanek, Marketing Manager sieci klubów CityFit.

CityFit to idealny klub dla osób, które rozpoczynają przygodę z fitnessem. Brak umów i długoterminowych zobowiązań, przystępna cena z dożywotnią gwarancją jej wysokości dla lojalnych klubowiczów, możliwość zawieszenia członkostwa, nowoczesny sprzęt z najwyższej półki, dostępność 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i dogodna lokalizacja klubów to cechy, które czynią ofertę CityFit unikalną na polskim rynku.