Galeria Sandecja
Galeria Sandecja

Inspired to światowe marki skupione wokół jednej koncepcji, dostępne od 22 lipca również w CH Galeria Sandecja, należącym do TK Development.

– Jak sami o sobie mówią – są multibrandem zbudowanym w oparciu o ofertę znanych międzynarodowych marek, oferującym produkty inspirowane najmodniejszymi trendami na rynku. Inspired otwarty w Galerii Sandecja kilka dni temu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Od teraz w Nowym Sączu dostępne są marki, których do tej pory nie było w mieście – mówi Monika Szostek, Marketing Manager w TK Development.

Sklep Inspired w Galerii Sandecja zajmuje powierzchnię sprzedaży 608 mkw., na której oferuje kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Odnajdziemy w nich prostotę i klasykę projektów, topowe wzory i fasony oraz oryginalne pomysły odważanych projektantów.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. mkw. Na powierzchni handlowej funkcjonuje blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji.

Atrakcyjny skład najemców (m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Wojas, Douglas, Rossmann, Ryłko, Orsay, Deichmann, Apart, RTV Euro AGD), szeroka oferta spożywcza sklepu Carrefour oraz czyste, jasne wnętrza, przyjazna i czytelna komunikacja na terenie obiektu i parkingu sprawiają, że Galerii Sandecja jest destynacją kompleksowych zakupów dla całych rodzin.

Za wynajem powierzchni w Galerii Sandecja odpowiada TK Development, a zarządzaniem obiektem zajmuje się CBRE.