Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

Immofinanz, jedna z największych firm w Europie z branży nieruchomości wzmacnia struktury w sektorze handlowym na poziomie Grupy jak i lokalnie, w Polsce

Nowa osoba na poziomie grupy

Nicolas Fernandez de Retana został zatrudniony na stanowisku Director of Asset Management dla europejskiego portfela handlowego Immofinanz Group.

Nicolas Fernandez de Retana, absolwent inżynierii przemysłowej/budownictwa na Politechnice w Graz, posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu na rynku nieruchomości komercyjnych. W ostatnim czasie pełnił funkcję Head of Real Estate w firmie Leder und Schuh AG, gdzie był odpowiedzialny za oddziały firmy na dziesięciu rynkach, w tym tych kluczowych dla Immofinanz Group. Wcześniej zajmował różne stanowiska kierownicze w sektorze nieruchomości, budowlanym oraz przemysłowym.

W Immofinanz, Nicolas Fernandez de Retana jest odpowiedzialny za europejski portfel handlowy firmy, którego tzw. wartość godziwa na koniec stycznia 2015 roku wynosiła ok. 1,1 mld euro. Jego głównym celem w ramach zajmowanego stanowiska jest zwiększenie wartości i poprawa pozycjonowania tych nieruchomości. Immofinanz Group koncentruje się na wysokiej jakości dużych obiektach komercyjnych, jak również szybko rosnącej marce parków handlowych Stop.Shop. oraz Vivo! – czyli najnowszej marki dla centrów handlowych, która jest dedykowana dla lokalizacji o zasięgu co najmniej 200 tysięcy osób.

Nowe osoby w Polsce

Olaf Ratajczak został zatrudniony na stanowisku Head of Leasing Retail Poland

Olaf Ratajczak, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w zakresie CSR na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ma ponad 15 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości handlowych. Bezpośrednio przed dołączeniem do Immofinanz był odpowiedzialny za procesy leasingowe w Inter IKEA Centre Polska, a wcześniej w Immochan. W strukturach Immofinanz Olaf wraz ze wsparciem swojego zespołu, jest odpowiedzialny za leasing powierzchni w trzech formatach handlowych: obiekt klasy A – Tarasy Zamkowe w Lublinie, centrach handlowych Vivo! oraz parkach handlowych Stop.Shop.

Edyta Krzyżewska została zatrudniona na stanowisku Leasing Manager Retail Poland

Edyta Krzyżewska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada dziewięcioletnie doświadczenie, które zdobyła pracując w Metro Properties sp. z o. o. jako osoba odpowiedzialna za opracowywanie strategii wynajmu i jej implementację, w dziewięciu centrach handlowych M1. Na nowym stanowisku w Immofinanz Edyta Krzyżewska jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni handlowych w nieruchomościach komercyjnych znajdujących się w portfelu firmy w Polsce, w szczególności w Tarasach Zamkowych oraz obiektach Vivo!

Agata Dubowik została zatrudniona na stanowisku Leasing Manager Retail Poland

Agata Dubowik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UMCS w Lublinie oraz SGGW w Warszawie, gdzie zdobyła licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wcześniej pracowała jako Leasing Specialist w Atrium Real Estate Management. Agata Dubowik posiada łącznie ponad sześć lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. W Immofinanz jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni w nieruchomościach handlowych należących do Grupy w Polsce.

Michał Pękala został zatrudniony na stanowisku Leasing Manager Retail Poland

Michal Pękala, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w zakresie finansów przedsiębiorstw, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami. Michał posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Swoje doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych zdobywał w First Property Poland oraz AIG/Lincoln Polska. Aktualnie jako Leasing Manager w Immofinanz jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni handlowej w zlokalizowanych w Polsce nieruchomościach z portfela Grupy.