Kino Cinema3D
Kino Cinema3D

Kino Cinema3D rozpoczyna pierwsze prace w Galerii Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim, w której realizuje nowoczesny multipleks kinowy.

Obecnie wykonywana jest akustyka sal kinowych. Wielosalowe kino Cinema3D w Gorzowie Wielkopolskim, będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie. Spółka planuje wyposażyć kino w najwyższej jakości dostępne na rynku rozwiązania kinotechniczne.

Nowy multipleks zaprosi widzów jesienią.

– Przejęliśmy lokal i rozpoczęliśmy pierwsze prace związane z montażem akustyki w salach kinowych – mówi Grzegorz Kołcz, dyrektor działu inwestycji Cinema3D SA.

– Następnym etapem, będą prace wykończeniowe w części „foyer” oraz w pomieszczeniach biurowych – dodał Grzegorz Kołcz.

Oprócz zaawansowanych rozwiązań kinotechnicznych, Cinema3D zaproponuje widzom zupełnie nowy design kina. Myślą przewodnią i główną inspiracją w projekcie multipleksu w Gorzowie jest kosmos i wielowymiarowość – czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki Cinema3D. W 5 salowym kinie, widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu min. sufit imitujący niebo nocą, obraz galaktyki, podłogę i ściany rozświetlone diodami led,

Kino Cinema3D
Kino Cinema3D

Cinema 3D SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010r. Firma od początku swojej działalności, koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema 3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce.