Galeria Pomorska w Bydgoszczy
Galeria Pomorska w Bydgoszczy

W lipcu podpisane zostały kolejne umowy z markami, które wkrótce pojawią się na pasażach jednego z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy. 10 września br., czyli w dniu otwarcia nowej części Galerii Pomorskiej, do grona jej najemców dołączą Bytom i Change Lingerie.

Nowi najemcy

Wkrótce męska część klientów Galerii Pomorskiej będzie mogła skorzystać z oferty polskiej marki Bytom. Butik w galerii zajmie lokal o powierzchni 110 mkw.

Ofertę dla pań w Galerii Pomorskiej przedstawi natomiast rozwijająca się dopiero w Polsce marka Change Lingerie. Oferuje ona trzy zróżnicowane kolekcje bielizny na każdą kieszeń: Chic, Change i Charade. Pierwszy w Bydgoszczy butik Change Lingerie będzie zajmował w galerii powierzchnię 57 mkw.

– Staramy się rozwijać ofertę Galerii Pomorskiej w taki sposób, by każdy, bez względu na płeć czy zasobność portfela, znalazł tu produkty dla siebie. Ważne jest dla nas także, by w centrum handlowym pojawiało się coraz więcej zupełnie nowych dla mieszkańców Bydgoszczy marek. Podpisane w tym miesiącu umowy najmu są dowodem na to, że konsekwentnie realizujemy przyjętą strategię – podsumowuje Edyta Potera, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych JLL, która odpowiadała za sfinalizowanie umów.

Galeria Pomorska

Galeria Pomorska jest najdłużej działającym dużym centrum handlowym w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Aktualna powierzchnia najmu Galerii wynosi 30 tys. mkw., na której znajduje się 100 punktów handlowych i usługowych m.in. takich marek jak H&M, Reserved, Cubus, Claire’s, Smyk, Empik, KappAhl, CCC, Douglas, Rossmann, Martes Sport, RTV Euro AGD, KFC, McDonald’s i Kino Helios. Wiodącym najemcą Galerii jest hipermarket Carrefour. Centrum położone jest przy ul. Fordońskiej 141.

Rozbudowa Galerii Pomorskiej rozpoczęła się w czerwcu 2013 roku i potrwa do września 2015. Dzięki rozbudowie powierzchnia najmu Galerii Pomorskiej zwiększy się o dodatkowe 10 tys. mkw. osiągając w sumie 40 tys. mkw., liczba sklepów wzrośnie z aktualnych 100 do 140 a liczba miejsc parkingowych wyniesie 1,4 tys. Wśród nowych najemców, którzy otworzą swoje sklepy w nowej części Galerii znajdują się Stradivarius, Bershka, Deichmann, City Sport, Diverse, Sinsay, House i Home&You. W gronie dotychczasowych najemców Galerii, którzy zdecydowali się przenieść swoje sklepy do powstającej części centrum są: Reserved, Carry, KappAhl, Empik i Rossmann.