Calvin Klein
Calvin Klein

Marka Calvin Klein dołączy do grona najemców Ptak Outlet zajmując powierzchnię 220 metrów kwadratowych. – Otwarcie salonu Calvin Klein nastąpi na początku 2016 roku – mówi redakcji Retailnet.pl Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Ptak SA.

Marka modowa

Nowy najemca znacząco wzbogaci segment prestiżowych brandów odzieżowych w Ptak Outlet.

– Dla Ptak Outlet to kolejny najemca ze szczebla premium. Potwierdza to ogromny potencjał jaki posiada nasz Outlet a także zainteresowanie najemców marek premium i luksusowych otwarciem swoich sklepów outletowych właśnie u nas – wyjaśnia Tomasz Szypuła.

Calvin Klein – symbol ponadczasowego luksusu, to oferta odzieży damskiej i męskiej, akcesoriów firmy Calvin Klein Jeans oraz bielizny męskiej Calvin Klein Underwear.

Marka Calvin Klein jest jedną z wiodących pracowni marketingowych i projektowych na świecie. Tworzy i wypuszcza na rynek kolekcje markowej odzieży dla kobiet i mężczyzn, a także gamę innych produktów, które są produkowane i sprzedawane na podstawie umów licencyjnych i innych ustaleń poprzez rozległą sieć podmiotów na całym świecie.

Ptak Outlet

Ptak Outlet stale powiększa swoją ofertę brandów prestiżowych. Właściciel outletu planuje i prowadzi rozmowy dotyczące otwarcia nowych sklepów. – Pomaga nam w tym firma Savills i liczymy na to, że niedługo kolejni najemcy marek premium zagoszczą w Ptak Outlet – dodał Tomasz Szypuła.

Ptak Outlet to pierwsze i jedynie w regionie łódzkim centrum wyprzedażowe z gwarantowaną całoroczną obniżką cen od -30% do -70% w porównaniu do innych centrów handlowych.
Outlet lokalizowany jest w Rzgowie koło Łodzi przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Czynne 7 dni w tygodniu, w godz. 9:00-21:00, przyciąga wielu klientów podróżujących drogą krajową nr 1.