Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Do grona najemców Galerii Bronowice dołączy Lykke. Sklep zostanie otwarty 1 sierpnia i wzbogaci damską ofertę modową centrum o renomowane skandynawskie marki.

Nowy lokal znajdzie się na 1 piętrze Galerii Bronowice i zajmie powierzchnię około 60 mkw.

Lykke to nowy sklep na rynku, nieobecny dotąd w żadnej galerii handlowej w Polsce. Oferuje odzież damską znanych skandynawskich marek, m.in.: Vila, Object, Ichi, Fransa, Soyaconcept, B.Young, Dranella, Blend She.

– Jesteśmy przekonani, że sklep będzie doskonałym uzupełnieniem tenant-mix galerii, a charakterystyczna, wyróżniająca się oferta skandynawskich brandów przypadnie do gustu naszym klientkom – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta.

Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje. Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki, odbywające się w ramach Bajkowej Niedzieli. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a także skate park i boisko do gry w koszykówkę.

Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.