Centrum NoVa Park
Centrum NoVa Park

Właściciel Centrum Handlowego NoVa Park podpisał długoterminową umowę najmu z marką Badura. Salon obuwniczy o powierzchni ponad 100 mkw. zostanie otwarty we wrześniu 2015 r. To pierwszy sklep tej marki w Gorzowie Wielkopolskim.

Badura jest jednym z największych producentów obuwia w Polsce. Sklepy Badura oferują szeroki wybór obuwia firmowego oraz obuwie damskie znanych producentów krajowych i zagranicznych. W sprzedaży jest także duży wybór galanterii – torebki, portfele, paski oraz akcesoria do obuwia i środki do pielęgnacji.

– Cieszymy się, że kolejna marka zaufała NoVa Park i postanowiła otworzyć swój salon w Gorzowie Wielkopolskim. Systematyczne poszerzanie oferty modowej naszego centrum to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy widzieliby w NoVa Park więcej marek nieobecnych dotąd na rynku lokalnym – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Sklep Badura o powierzchni ponad 105 mkw. będzie zlokalizowany na parterze pomiędzy salonami H&M oraz C&A.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.Kruk czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA