Carto Store w Magnolia Park
Carto Store w Magnolia Park

W miniony weekend sklep z artykułami szkolnymi – Carto Store wzbogacił ofertę galerii handlowej Magnolia Park we Wrocławiu. Na klientów czeka również salon obuwniczy Aldo, który zyskał nowe miejsce.

Carto Store oferuje przybory, ale również gry i zabawki. Sklep znajduje się na parterze obok hipermarketu Tesco.

– Cały czas poszerzamy naszą ofertę. Carto Store jest tego najlepszym przykładem. Otwarcie tego sklepu to nie jedyna zmiana, do której doszło w miniony weekend w Magnolia Park. Przy wejściu od strony ulicy Legnickiej ponownie otworzyliśmy salon obuwniczy Aldo, który zyskał nowe wnętrze – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Aldo to firma obuwnicza znana na całym świecie. Utożsamiana jest z modą, stylem i przystępną ceną, co plasuje ją na czele najpopularniejszych marek z tego segmentu w Polsce.

Od marca – po uruchomieniu nowej części obiektu – największa galeria handlowa na Dolnym Śląsku liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Od tego czasu do oferty dołączyło ok. 30 nowych sklepów. W sumie działa tu teraz ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji, a klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Zarządca zapowiada kolejne zmiany. Poza Aldo i Carto Store jeszcze w sierpniu planowane są otwarcia kolejnych sklepów. W galerii pojawią się marki, których wcześniej nie było nie tylko we Wrocławiu, ale również w całym kraju.

Aldo w Magnolia Park
Aldo w Magnolia Park

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, RESERVED, Saturn, TOUS, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, kino Helios, hipermarket budowlany Castorama i czynny do północy hipermarket Tesco. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. W styczniu otwarto centrum Jatomi Fitness. 19 marca udostępniono nową część Magnolia Park z nowymi sklepami, m.in. pierwsze na Dolnym Śląsku salony LC Waikiki, The North Face, Decimas, Crocs i Samsung Brand Store oraz restauracjami i salą zabaw dla dzieci.

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Magnolia Park stanowi również miejsce spotkań dla lokalnej społeczności ze względu na odbywające się tu liczne koncerty, imprezy sportowe, pokazy mody i inne wydarzenia organizowane w centrum.

Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland sp. z o.o.