Vapiano w łódzkiej Sukcesji
Vapiano w łódzkiej Sukcesji

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja poszerza ofertę restauracyjną. Swój lokal w obiekcie otworzy Vapiano. Będzie to czwarta restauracja sieci Vapiano w Polsce i pierwsza poza Warszawą.

Restauracja Vapiano w CH-R Sukcesja będzie zlokalizowana na parterze obiektu. Wielkim atrybutem tego położenia jest zadaszona przestrzeń ogródka, gdzie w pogodne dni będzie można delektować się wyborną, włoską kuchnią na świeżym powietrzu.

„Chi va piano, va sano e va lantano…” – to włoskie powiedzenie, które można przetłumaczyć: „Jeśli masz pozytywny i optymistyczny stosunek do życia, będziesz żyć dłużej i zdrowiej…” jest kwintesencją i głównym motto sieci Vapiano. Również Sukcesja promuje optymistyczny, przyjazny styl życia oraz najwyższą jakość i dbałość o klientów, dlatego uzupełnia swoją ofertę handlowo-usługową o partnerów takich jak Vapiano.

Pierwsza restauracja Vapiano powstała w 2002 roku w Hamburgu. Od tamtej pory sieć dynamicznie się rozrasta, otwierając swoje kolejne restauracje w największych miastach Europy i świata. Obecnie funkcjonuje ponad 150 restauracji w 29 państwach, na pięciu kontynentach. Vapiano oferuje kuchnię włoską: makarony, pizzę, przystawki i sałatki. Dania zamawiane są bezpośrednio u kucharzy na poszczególnych stacjach, w otwartej kuchni. Wszystkie potrawy przygotowywane są na oczach gości, którzy poprzez dobieranie dodatków i przypraw podczas gotowania, mogą dostosować je do własnych preferencji smakowych.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.