Cinema3D na Shopping Center Forum fall edition

Cinema3D na Shopping Center Forum fall edition

Targi Shopping Center Forum są pozytywnie postrzegane przez najemców z branży rozrywkowej. Swój udział w jesiennej edycji SCF 2015 potwierdziła sieć kinowa Cinema3D.

SCF 2015 2015 okazją do rozwoju sieci multipleksów

Członkowie zarządu Cinema3d upatrują w jesiennej edycji Shopping Center Forum kolejną szansę na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Spółka znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju, co wiąże się z poszukiwaniem nowych powierzchni pod rozbudowę multipleksów. Przedstawiciele sieci mają zamiar zapoznać się podczas SCF 2015 z nowymi projektami na rynku centrów handlowych, co pozwoli znaleźć atrakcyjnych partnerów do rozbudowy biznesu.

– Shopping Center Forum 2015 to dla nas szansa na przyspieszenie negocjacji w sprawie wynajmu powierzchni pod nasze kolejne multipleksy kinowe w centrach handlowych –  mówi Jarosław Pantol  – Wiceprezes Cinama3d SA. – Uczestnictwo w SCF jest znakomitą okazją do spotkania i rozmów z innymi przedstawicielami sieci handlowych oraz deweloperami. Będziemy przyglądać się zarówno nowym projektom jak i tym, które obecnie zmieniają swoją funkcję lub są w trakcie rozbudowy – dodaje.

Cinema3D jest marką, która powstała w 2010 roku. W ciągu pięciu lat swojego istnienia sieć kin Cinema3D wyraźnie zaznaczyła swoją obecność na polskim rynku filmowym. W 2011 r. multipleks debiutował w Galerii Twierdza Kłodzko, aby następnie wejść do Kalisza, Świdnicy, Leszna, Białej Podlaskiej i Świnoujścia. Operator kinowy zapowiedział, że w październiku nastąpi otwarcie kolejnego wielosalowego kina. W przyszłym roku przybędą trzy dodatkowe kompleksy Cinema3D w Głogowie, Gdańsku i Tarnowie.

Największe spotkanie branży handlowej

Shopping Center Forum to największe w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie, dedykowane najemcom i deweloperom, obecnym na rynku handlowym. W jesiennej edycji Forum weźmie udział 1400 uczestników, m.in. przedstawiciele sieci handlowych, deweloperzy oraz najbardziej cenione firmy doradcze.  Tematem przewodnim spotkania z branży nieruchomości komercyjnych zostanie komercjalizacja obiektów handlowych. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja, podczas której uczestnicy dowiedzą się, jak sprostać największym wyzwaniom w branży shopping center.