Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, 18 lipca br. rozpoczął działalność salon urody sieci Beauty Concept.

Nowa oferta

– Otwarcie Beauty Concept Day SPA jest naturalną konsekwencją funkcjonowania otwartego kilkanaście miesięcy wcześniej salonu pielęgnacji paznokci Beauty Concept by OPI. Od dłuższego czasu odnosi on bardzo satysfakcjonujące nas wyniki odwiedzalności, zdobył również grono stałych i zadowolonych klientek, dlatego też zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność w kolejnym lokalu. Gemini Park w Bielsku-Białej to obiekt położony w bardzo dobrej lokalizacji, gwarantującej stały, wysoki footfall, jak również z bardzo rozbudowaną ofertą rekreacyjno-usługową, którą – mamy nadzieję – doskonale dopełni funkcjonowanie naszego salonu urody. Liczymy na równie duży sukces jak w przypadku poprzedniego lokalu, jak również na dalszą harmonijną i profesjonalną współpracę z zarządcą obiektu – mówi Katarzyna Petrys, właściciel sieci salonów Beauty Concept.

Sieć salonów Beauty Concept oferuje szerokie spectrum usług związanych z urodą, pielęgnacją i kosmetyką, m.in. zabiegi high tech na twarz i ciało, masaże, usługi kosmetyczne z zakresu pielęgnacji i ujędrniania, wybielanie zębów, depilację laserową, przedłużanie rzęs, makijaż, oraz zabiegi relaksacyjne na twarz i ciało. Lokal sieci w bielskim Gemini Park zajmuje 60 mkw. i rozszerza działalność otwartego kilkanaście miesięcy temu salonu Beauty Concept by OPI, oferującego usługi z zakresu manicure i pielęgnacji paznokci.

– Z raportu Rynku usług kosmetycznych w Polsce z 2012 roku wynika, że najistotniejszym czynnikiem zachęcającym klientów do skorzystania z usług kosmetycznych jest przede wszystkim ich cena. Polki coraz chętniej poddają się zabiegom kosmetycznym, co – mamy nadzieję – przełoży się również na popularność salonu Beauty Concept, który zaoferuje bogaty wachlarz usług w rozsądnych cenach. Otwarcie drugiego salonu tej sieci w naszym obiekcie to dla nas również dowód udanej i sukcesywnie rozwijanej współpracy na linii najemca-zarządca, a także ważne wzmocnienie sektora usługowo-rekreacyjnego w naszym obiekcie – komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Tenant mix

Beauty Concept w znaczący sposób poszerzy tenant mix bielskiego Gemini Park w strefie urody, który tworzą m.in. studio fryzjerskie Pegi, świadczące usługi fryzjerskie w pełni dostosowane do potrzeb klientów, marka Douglas, będąca największą siecią perfumeryjną w Polsce oraz drogeria Hebe. W Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się również salon firmy Inglot, oferującej wysokiej jakości kosmetyki kolorowe, drogeria Rossmann, apteka Ziko oraz sklep firmowy polskiej marki Ziaja.

W kwietniu ubiegłego roku w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o.) we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman&Wakefield. Firma GREM Gemini Holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o.) jest jednocześnie zarządcą centrum.

*Raport – Rynek usług kosmetycznych w Polsce. Warszawa/Łódź 2012