Prezent Marzen

Prezent Marzen

Galeria Bronowice ma nowego najemcę – firmę, proponującą prezenty w formie przeżyć. Od początku sierpnia w pasażu handlowym krakowskiego centrum obecny jest Prezent Marzeń.

Marka zaistniała na rynku w 2009 roku. Klienci, którzy odwiedzą Galerię Bronowice i stoisko Prezentu Marzeń, mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza możliwości w takich kategoriach, jak sport, relaks i uroda, kulinaria i degustacje czy pakiety pobytowe. Wśród licznych propozycji znajdują się m.in. vouchery na strzelnicę, jazda Lamborghini, skoki na bungee i sesje zdjęciowe.

Więcej niż rozrywka

Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Podarunek można nabyć telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Właścicielem Prezentu Marzeń jest puławska spółka Emotivo, do której należy także marka Go-racing. Stoiska Prezentu Marzeń znajdują się w Warszawie, Milanówku k. Warszawy, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. Oprócz Galerii Bronowice, firma posiada punkty sprzedaży w trzech centrach handlowych: CH Arkadia, Magnolia Park i CH Manufaktura. Ponadto współpracuje z biurami podróży.

Innowacje w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice odpowiada na zapotrzebowanie zakupowe mieszkańców północnej części Krakowa. Otwarty w IV kwartale 2013 r. kompleks kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy zajmuje 60 tys. mkw. powierzchni użytkowej i jest w stanie pomieścić 150 sklepów oraz punktów sprzedaży. Na terenie obiektu znajdują się hipermarket Auchan, a także niespotykane w innych krakowskich parkach handlowych miejsca – Punkt Obsługi Mieszkańców, punkt Co-Workingowy i Strefa Relaksu, wyposażona w Strefę Video Games. Ponadto centrum handlowe wyróżnia się na tle innych kompleksów unikatową ofertą kulturalną, w skład której wchodzą Akademia w Bronowicach pod auspicjami ASP, należące do regionalnej sieci kino Mikro, jak również Czytelnia. Dodatkowo Galeria Bronowice spełnia najwyższe standardy zrównoważonego budownictwa. Organizacja BRE przyznała jej Certyfikat BREEAM (Building Research Establishment’s Environmental Assessment Method) z oceną “good”. Aby zdobyć ten prestiżowy atest, budynek musiał sprostać licznym wymaganiom, podlegającym ocenie asesorów w 10 różnych kategoriach, takich jak rodzaj zastosowanych podczas budowy materiałów, energooszczędność, zużycie wody, wykorzystanie energii świetlnej czy innowacyjność.

Skala działalności francuskiego koncernu

Galeria Bronowice jest inwestycją Auchan. Za obsługę i wynajem kompleksu odpowiada Immochan Polska – dział nieruchomości Auchan Polska z siedzibą w Piasecznie. Immochan łączy funkcje dewelopera, komercjalizatora i zarządcy galerii oraz parków handlowych Auchan. Należący do międzynarodowej Grupy Auchan, Immochan jest obecny w 12 krajach, w tym – 5 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka sprawuje pieczę nad 370 centrami handlowymi. W portfolio polskiego oddziału Immochan znajdują się 22 galerie handlowe.