Tui w CH Auchan Swadzim

Pod koniec lipca biuro podróży TUI rozpoczęło działalność w CH Auchan Swadzim, dołączając do dwóch najemców z branży turystycznej.

Założone w 1997 r. biuro podróży od 2007 r. należy do największego koncernu turystycznego na świecie – TUI Travel PLC. Brytyjskie przedsiębiorstwo jest notowane na londyńskiej giełdzie. Marka ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, a jej biura są ulokowane na terenie całego kraju.

Biuro podróży TUI w CH Auchan Swadzim

TUI wynajęło ponad 48 mkw. w galerii handlowej przy ul. Św. Antoniego 2. Tym samym firma dołączyła do dwóch, obecnych już w galerii biur podróży. Nowy najemca oferuje ciekawe pomysły na wakacje, jak również wyjazdy poza sezonem. Propozycje TUI obejmują zarówno wycieczki lotnicze, jak i z dojazdem we własnym zakresie; grupowe i indywidualne. Na miejscu można dokonać rezerwacji biletów lotniczych oraz hotelu, domu lub apartamentu, jak także wykupić ubezpieczenie.

Oferta CH Auchan Swadzim

Klienci CH Auchan Swadzim mają do swojej dyspozycji ponad 50 markowych sklepów. Na liście salonów znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze, salony z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, elektroniką, multimediami czy sprzętem AGD. Ofertę centrum handlowego dopełniają restauracje i kawiarnie, punkty usługowe, hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Decathlon i Norauto.

Do kompleksu przynależy myjnia samochodowa, stacja paliw oraz dostosowany do osób niepełnosprawnych bezpłatny parking, wyposażony w ok. 3100 miejsc parkingowych. Niezmotoryzowanych klientów dowozi na miejsce bezpłatna linia autobusowa.

Otwarcie CH Auchan Swadzim nastąpiło w 2000 roku, natomiast w 2012 r. kompleks przeszedł gruntowny remont. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest spółka Immochan, oddział spółki Auchan Polska.

Immochan na świecie i w Polsce

Immochan jest deweloperem, komercjalizatorem i zarządcą galerii oraz parków handlowych Auchan. Spółka wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Auchan. Jej działalność obejmuje 12 krajów, w tym koncentruje się na rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce jest właścicielem i zarządzą 22 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu, wynoszącej 570 tys. mkw. W centrach z galerią handlową i hipermarketem Auchan funkcjonują salony Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.