Atrium Copernicus z lotu ptaka

Atrium Copernicus z lotu ptaka

Atrium Copernicus ma nowego najemcę z branży beauty. Powierzchnię handlową w toruńskim centrum handlowym wynajęła perfumeria z sieci Sephora.

Sieć otworzyła lokal o powierzchni ok. 240 mkw. Sephora uzupełniła ofertę z branży kosmetycznej Atrium Copernicus, dołączając m.in. do sklepów Douglas, Yves Rocher, Rossmann i Hebe.

Sephora w toruńskim centrum

Sephora specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków selektywnych wśród sieci perfumeryjnych. Firma jest największą siecią perfumerii na świecie. Dysponuje ponad 2 tys. punktami sprzedaży w przeszło 30 krajach. Marka weszła na rynek w 1969 r. we Francji. Od 1999 r. sklepy, należące do sieci, są obecne w Polsce. Klienci mają dostęp do perfumerii w 93 lokalizacjach, w największych miastach kraju. Charakterystyczne wnętrza salonów Sephora cechuje elegancja i bogata oferta kosmetyczno– perfumeryjna, uzupełniona o zestawy do makijażu i pielęgnacji. Asortyment sklepów obejmuje kilkanaście tysięcy zróżnicowanych produktów.

Historia Atrium Copernicus

Znakomicie zlokalizowane Atrium Copernicus znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Żółkiewskiego. Łatwy dojazd do centrum zapewniają klientom środki komunikacji miejskiej (linie autobusowe i tramwajowe), drogi samochodem i trasy piesze.

Centrum funkcjonuje w Toruniu od 2005 r. i jest obiektem o dużym potencjale rozwoju. W 2015 r. w ramach rozbudowy jego powierzchnia została podwojona, dzięki czemu Atrium Copernicus stał się największym obiektem handlowym w Toruniu. Jego klienci to mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości – ok. 350 tys. osób.

Powierzchnia brutto centrum wynosi 90 tys. mkw., w tym 47 tys. mkw. przypada na powierzchnię najmu. Oferta Atrium Copernicus obejmuje asortyment blisko 150 sklepów i punktów usługowych. Wśród najemców centrum warto wymienić takie marki, jak: hipermarket spożywczy Auchan, elektromarket Media Markt, Decathlon, iDream (Apple), Wittchen, Paris Optique, Pretty Girl, Diverse Woman, Badura, Big Star, Wólczanka, Ecco oraz salony modowe H&M, Reserved, CCC, Cubus, Promod, Olsen, Pako Lorente, Sinsay, Mohito czy Simple. Ponadto w centrum znajduje się salon Empik, a także sklepy z biżuterią: Yes, Apart i W.Kruk. Towary dla dzieci proponują marki Bartek, 5.10.15, Smyk i Coccodrillo, a czas wolny najmłodsi mogą spędzić w sali zabaw Jupi Park.